alongo0716

Regisztráció dátuma: 2016. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2021. január 12.

A kezemre szoktam használni,alkalmanként a nyakamra ha száraznak érzem.
Nem olyan mint mondjuk azok a krémek/testápolók,amiket magadra kensz,utána pedig folyamatosan kenni kell,mert ha nem,akkor még a tenyered is csontszáraz lessz.Nem.
Teljesen eltünteti a száraz részeket.Nagyon jó az állaga,és az illata.
Száraz kézre bátran ajánlom.Kis kiszerelés is beszerezhető a drogériákban.Egy próbát megér.Én is így ragadtam le nála.

Anastasia Beverly Hills Amrezy Highlighter

Anastasia Beverly Hills Amrezy Highlighter
2018. április 20.

Szép szép..DE.
Tudom-tudom szörnyű vagyok...
Nem estem hanyatt tőle sajnos.Pedig szerettem volna szeretni,szeretném szeretni!
Inkább úgy jellemezném,hogy nekem nem igazán jött be.Mindamellett hogy egy szuper minőségű darabról beszélünk.Tartós,extra fényes,gyönyörű csomagolás.Minden ami kell egy minőségi/luxus highlighterhez.
Az állaga afféle hibrid textúra.Laura Geller gilded honey-hoz nagyon hasonló.Akinek volt dolga vele, gondolom érti mire gondolok.Azaz nem igazán krémes,de nem is kemény.Nem tudom másképp megfogalmazni.Érdekes az biztos.
Számomra az a jó highlighter,ami a napon sem csillog.És ezen sajnos mégha icurka picurkát is,de ott vannak a pici csillámok.És abszolut nem bőrrel eggybe olvadó hatás.Nagyon nem (számomra).
Pedig néztem vidikben,és elvoltam ájúlva.Alig vártam hogy kézhez kapjam.Tényleg az államat kellett felvenni a földről mikor kinyitottam.
Tényleg meseszép.
De az arcomon sajnos nem az a hatás köszönt vissza..:(
De ez csak az én meglátásom.Lehet hogy én vagyok az eggyetlen a földön,aki nem lett oda ezért a termékért.Én sajnálom ezt a legjobban!
Még próbálok barákozni vele,várni még egy picit hátha jobb véleményem lessz róla.
Mindenesetre aki sminkmániás,és gondolkodik rajta szerezze be,pláne ha az ilyen Jaclin H.tipusú makeup-okat szereti.
Nincs szivem 5 csillagnál kevesebbet adni.
Beauty.Sale.Blog-os Edittől sikerűlt egyebként beszereznem.
Biztosan kapható még.

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2018. április 16.

Sokáig csak kénes samponnal mostam a hajam,aztán gondoltam ezt kiprobálom.
Az első használat után azonnal feltünt, hogy olyan selymes és fényes lett,mintha valami szuper pakolást tettem volna rá.Pedig csak őt használtam.Kb 3 honapja csak ezért nyúlok.
És az utolsó 1 hónapban vettem észre ,hogy most hamarabb zsírosodik.De nyílván azért,mert hozzászokott a fejbőröm.
Talán felváltva kellene használni egy másik samponnal.
A lényeg az,hogy ilyet egy termékkel sem tapasztaltam még.Ahogy öblítettem legelösszőr,hihetetlenűl selymes lágy tapintásu lett.Hozzátenném,évek óta nem festem a barna hajam.Festett hajú hölgyeknél gondolom más.Bocs ha tévednék.
Ja,és ami még nagy pozitívum,hogy hatalmas kiszerelés,és jó minőség!

Update:
Sajnos le kell pontoznom,pedig nagyon szerettem.
Nemhogy gyorsan zsírosodik a hajam.Mégha csak ez lenne.Hanem folyamatosan zsíros hatása van.Pedig kétszer mosom át,alaposan öblítem le.Korpásodás is az nálam kb soha nem fordult elő,csak ez a sampon hozta elő.
És a végét iszonyatosan szárítja a hajvégeknek.
Inkább,rosszat tett a hajamnak,mint jót..