Alsace

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Éclat 935 EDP

Éclat 935 EDP
2022. május 3.

Nem ismerem az eredetit, de nagyon jó illat, önmagában is megállja a helyét.

Rajtam az ilang-ilang, liliom és egy csipetnyi vanília a hangsúlyos. Brutál tartós, minőségi illat, egyáltalán nem érződik, hogy egy másolat. Tavasz és az ősz illetve a tél az ő időszaka. Noha a gyártó uniszexnek írja, ez egy ízig vérig nőies illat!

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. április 26.

Update:
Ahogyan kicsit melegebb lett az idő, belefolyik a szemembe és sajnos nagyon csípi. -1 csillag :(

Meglepően szuper ez a fényvédő! Talán az első, amiről tudok már pozitívan nyilatkozni. Könnyen felvihető, nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és nem diszkógömb a fejem tőle, amit púderrel se lehet megmenteni.

Kíváncsi vagyok nyáron milyen lesz, kicsit tartok tőle, hogy úgy ahogy van, lemászik majd.
Nekem nem igazán tetszik az illata nagyon erős és soká tűnik el. Inkább a parfümöm szeretem érezni, nem a krémekét. A szemem nem csípi, csak néha kerül bele nap végén, de nem jellemző. Nem tudom mi alapján válogatja meg, hogy hol csípi, hol nem, mindenesetre eddig nagyon elégedett vagyok!

Perris Monte Carlo Tubereuse Absolue EDP

Perris Monte Carlo Tubereuse Absolue EDP
2022. április 25.

Isteni zöldes, tubarózsa virágcsokor. Semmi fonnyadtság, vázavizesség, a gardénia és a jázmin olyan szépen karolják a tubarózsát, egyik sem próbál előrefurakodni a Nagyasszony elé. Számomra ő egy igazi üde tavaszi illat.

Update:
Nem hagyott nyugodni a dolog, leszáradáskor kísértetiesen hasonlít a Do Son-ra vagy a Gucci Bloomra, nyilván a Három Grácia miatt (tubarózsa, jázmin, gardénia) Amiben mégis más ez az illat, a kifújáskor jelen lévő izgalmas zöld kavalkád. Galbádum és a levendula, kardamon együtt igazán különleges, bergamotot nem éreztem ki. Még akkor is megérdemli a maximális pontszámot, ha ez a kezdeti izgalom fokozatosan elcsendesül és előre engedi a Hölgyeket :)