Alsace

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Papillon Artisan Perfumes Salome EDP

Papillon Artisan Perfumes Salome EDP
2021. május 3.

Igazi illatélmény, noha otthon magányos élvezet ez, kicsit olfaktorikus maszturbálás. Amikor már nagyon elkap az inger, hogy magamra fújjam, reménykedem, hogy nem kapja el az első 2-3 óráját rajtam a kedves Párom. (Neki sajnos nem tetszik ez az illat, ez van... mondanám, hogy szívesen bódítanám az utca embereit vele, de még mindig tombol a vírus... pedig tuti lenne helyem a buszon :D )
Egyetértek Verona5 véleményével, tényleg Dana Tabu niche kiadásban, a Bahiát én nem érzem. Inkább vintage parfüm beütést annál inkább, olyan mintha egy tapasztalt, csábító asszony, kifacsarván a legutóbbi szeretőjét, tölt egy pohár italt és frissen csavart cigarettára gyújt.

Úgy tapasztaltam a 15 fok áll neki jól, ennél magasabb hőfokon, már inkább a csábító hölgy és ifjú szeretője közti résznek leszünk tanúi. (A köménytől izzadtságszagú lesz a parfüm)

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be EDP

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be EDP
2021. április 24.

Én is betege lettem ennek az illatnak, a krémességnek, a mámorító illatának! Először csak fújóst szerettem volna, végül a fújóst is és az üvegeset is elhoztam, egy percre nem bántam meg! Rajtam nem gejl, kiéreztem a kardamont, a citrusoságot, a narancsvirágot is, szerintem jól ellensúlyozzák az ylang ylang mindenbe beleütő nóziját.
Ha rajtam van, úgy érzem magam, mintha egy egzotikus helyen lennék, a covidos bezártság idején, a home office, online suli idején, ahol a boltba leugrás az egzotikus kirándulás különösen jó ellazító illatterápia a hétköznapokban (is).

Hozzáteszem, hogy én úgy tudtam utálom az ylangot, anyám túlságosan sokat párologtatott nagy mennyiségű ylang ylang illóolajat, egy életre besokalltam tőle tiniként. Aztán itt van ez a csoda! Igaz, nem illóolaj (hála istennek!) és helyére került a kapcsolatom az ylanggal, feloldva a múlt olfaktorikus terrorélményeit :DDD

Ebelin Mikroszalas Sminklemoso Korong

Ebelin Mikroszalas Sminklemoso Korong
2021. március 30.

5 csomaggal (10 alkalomra elegendő, de ha csak szemsminket csinálok, tovább is) vettem, így ha kb heti 5x sminkelek (teljes arc), akkor a kéthetente összegyűlik egy 60 fokos mosásra való fehér szennyes. Én nem mosom elő, csak belevágom úgy ahogy van, szépen kijön belőle a smink. Ha erős színű rúzst használok, azt vattakoronggal távolítom el, alapozót ritkán használok, igazából a karantén miatt csak itthonra sminkelek, elég a porpúder is, sokat javult a bőrképem amióta elkezdtem a tudatos bőrápolást. Régebben olajos lemosóval próbáltam használni, de azt macerásnak találtam, így végül micivízzel szedem le. Mivel "átázik" az egyik félkörrel a szemsmikemet szedem le, a másik túloldali félkörrel az arcomat törlöm át a többit a duplalemosás elintézi. Heti 1 vattakorongot használok el max, de ez erős átlag, függ a sminktől.
Más korongot nem próbáltam, varrni nem volt kedvem törcsiből, én elégedett vagyok ezzel.

Kipróbálásra javaslom az egy csomagot (én így kezdtem aztán gyűlt össze 5 csomira 😄)