Alsace

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1 ELADÓ KRÉM

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2020. július 9.

5 éve vettem egy üveggel a reptéren, éppen akciós volt, nem bántam meg! Noha nem vált a kedvenc illatommá, a Fame viszont abszolút szerelem volt. (Nagyon szeretem magát az énekesnőt is.)
Ez a parfüm rajtam nagyon pasis volt leginkább a fanyarsága és a bőr és pici fűszeresség ami bennem megmaradt ennyi év után. Nem hiszem, hogy újravenném, de aki szereti a maszkulin illatokat, tökéletes választás :)

Barry M Pigmentek

Barry M Pigmentek
2020. július 7.

A 14-es szín van meg, egy gyönyörű ragyogó zöld felkenve. Hihetetlen intenzív és tartós, glitter primert használok alá. Óvatosan kell vele bánni, nagyon finomszemcséjű, semmiképp sem tanácsos nyitott doboz előtt tüsszenteni :D

Újravenni csak azért nem fogom, mert kis mérete ellenére is kb örök életre elegendő. Ellenben más színeket egészen biztosan szeretnék még beszerezni. :)

Hourglass Ambient Lighting Edit Ghost

Hourglass Ambient Lighting Edit Ghost
2020. július 7.

Itt vettem krémmánián, de még így is "húzós" volt az ára, noha nem hagyott nyugodtan aludni, addíg kísértett amíg haza nem hoztam. :) Első Hourglass termékem, de biztosan nem az utolsó. Legjobban a pirosítókat és a bronzert szeretem, csak úgy siklik az ember bőrén felkenéskor. A bronzer nem sárga (ezt biztosan meg is venném külön, annyira szeretem) A pirosító is mesés, de valóban óvatosan kell vele bánni nagyon pigmentált.

Ami nekem nem jön úgy be az a púder. T vonalban nagyon kifényesedik, minden máshol valóban éteri ragyogást kölcsönöz a bőrömnek. Még nem adtam fel a kísérletezést, a T- vonalon biztosan kihagyom a használatát, oda szükségem van az extra mattításra.
A highlighter is gyönyörű, diszkrét, én azt hiszem azonban jobb szeretem a csillogást. :)