Alsace

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Fragrance Du Bois Oud Jaune Intense

Fragrance Du Bois Oud Jaune Intense
2024. május 12.

Juj ez nagyon nagyon műre sikeredett! Naptejes kézzel eszed a gyümölcsöket miközben turmixot készítesz. Megittad, és már nem is érezni semmit, a maradékot a víz úgyis lemossa.
Ennyi pénzért szerintem ez a hülyítés és a rablás fogalmát művészi szintre emeli. 5 perc után alig érezni a bőrömön, ami itt és most nagy előny.

Calaj Panther Fangs

Calaj Panther Fangs
2024. május 2.

Majd egy éve vágyakoztam utána, amíg végül az enyém lett. Azóta is hatalmas a szerelem. Kifújáskor a jázmin egésze érződik, nem csak a virág, hanem a zöldes szára is illetve egy pillanatig még a bergamot is ott ül a kompozíción. Utána lineárisan ugyanaz az erőteljes tiszta virágillat marad velem. Még az én parfümfaló bőrömön is kiváló a tartóssága. A szürke ámbra nem valódi benne, ambroxan fogja meg az illatot, de nekem ezzel nincsen semmi problémám, olyan szépen összesimul a jázminnal, nem tolakodik előre és nincsen egy percig sem "kemikália" hatása. Hatósugara visszafogott, de akibe belemélyeszti a Párduc a jázminos szemfogát, azt nem ereszti. Még nyáron is hosszú órákig tartotta magát... Az üvege sokkal szebb élőben, mint a képeken és igényes, mágneses dombornyomott jázmin illusztrációkkal ékített papírtokban érkezett, óarany selyemmel bélelve. Halványan, de tényleg csak halványan emlékeztet JHG White Spirit parfümjére, csak fényévekkel minőségibb, kevésbe karcos az ambroxan benne és a jázmin nem tűnik el a nap végén sem.

Karonfogva a másik párducos (Cartier Parfum) kedvencemmel a covidos időszakból. A története szerint Elena Cvjetkovic és Miguel Matos ugyanazt álmodták meg, nevezetesen egy gyönyörű, fenséges fekete párducot, akinek jázmin szemfogai voltak. Bárhogyan is történt, mindenképpen ajándék volt, hogy megszületett ez a parfüm, mert hát ellen lehet állni neki, csak nem érdemes :).

eyeNlip Collagen Power Lifting Cream

eyeNlip Collagen Power Lifting Cream
2024. április 28.

Mint krém 5* remekül hidratál, pihe-puha lesz a bőröm, de annyira büdös számomra, dédanyám krémjére emlékeztet csak kb. szteroidokon. Nincs bajom a dédis parfümökkel, sem a retró dolgokkal, de konkrétan alig várom, hogy elfogyjon ez a krém és fixen nem veszem újra pedig nincs bajom az ENYHÉN illatos termékekkel de sajnos sokáig érezni használat után is, engem ez nagyon zavar. Sanszosan a geránium és a rózsa produkálja mindezt. Nagyon kár érte.