Alsace

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 19 vétel
Megnézem

Lisa Eldridge Insanely Saturated Lip Colour

Lisa Eldridge Insanely Saturated Lip Colour
2019. december 11.

Ez a rúzs maga a tökély! A Skyscraper Rose van meg, de tuti nem ez az utolsó rúzsom tőle. Eleve Lisa személyisége, a videói, szerintem szuperek, nagyon szeretem őt, örülök, hogy van tőle valamim :) A rúzs csomagolása is gyönyörű, a mágnes jól záródik, súlya is van, igazi luxus érzete van tőle az embernek. Valóban egy réteg is remekül fed, én ettem ittam, alig kopott, csak picit kellett megigazítanom. Nem szárít, nem cserepesedik tőle ki a szám, eddig a legkellemesebb viseletű matt árnyaltú rúzsom. Csak dicsérni tudom, egyetértek Pajzs minden szavával. A színe pedig tökéletes ciklámen vagy fukszia, van vagy 10 ilyen rúzsom, mert egyiknek se volt ilyen árnyalata mint ennek. Megtaláltam az igazit azt hiszem :)

Nu Skin Nutriol Sampon

Nu Skin Nutriol Sampon
2019. december 7.

Semmit sem ért, nagyon lehúzásnak éreztem... ilyen kicsike sampon ennyi pénzért... szépen tisztított a hajam de az ár töredékéért ezt sok sampon megcsinálja. Néhány éve vettem, de azóta soha többé és senkinek sem ajánlom, hogy elhiggye ezt a butaságot amit a sampon köré szőnek.

The Body Shop Honey Bronze Highlighting Dome

The Body Shop Honey Bronze Highlighting Dome
2019. december 6.

Ajándékba kaptam, egy csodaszép barackos árnyalatot, én ujjal viszem fel mindig. Szépen építhető, nekem a tartósságával sem volt problémám. Az illata meg csodás :)