AltEra

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Avon Color Trend Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2017. augusztus 27.

Kicsit féltem a vízálló spiráltól, de nyárra szükségem volt egyre. Nekem egészen jól bírta a vizes közeget is, de a kánikulában is szeretem használni; szép, dús pillákat csinál, nem ragadnak össze. Szerencsére normálisan le is lehet mosni.

Az egy csillag levonást azért kapta, mert kifogyáshoz közeledve elkezdett besűrűsödni, és emiatt kissé potyogni. (Összességélben kedvelem, újra megrendeltem.)

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2017. augusztus 27.

Nekem nagyon bevált ez a termék. Borzasztóan hamar kiszárad a bőröm a végtagjaimon, így egy erős hidratáló krémet kerestem. Ez még a rettenetesen száraz lábfejemet is képes elfogadható állapotba hozni. Az illata inkább kókuszcukorra emlékeztet, de szerintem kellemes, és teljesen felszívódik. Egyes véleményekkel szemben, amit olvastam, az általam vett krém egész sűrű, alaposan el kell kenni. Szerintem megéri az árát.

Essence Maximum Definition Szempillaspirál

Essence Maximum Definition Szempillaspirál
2017. május 23.

Régen kaptam egy ilyen spirált ajándékba, és mikor szükségem volt egy új spirálra, beszereztem, mert elmékeim szerint jó volt. Hosszú szempilláim vannak, egész szépen szétválasztja őket, nem visz fel túl sok terméket, jó sötét színe van, és megtartja a göndörséget.
Ami viszont negatív,hogy pár óra múlva el kezd peregni, és ez a termék öregedésével egyre fokozódik...... ha ezt a hibát ki lehetne küszöbölni, nagyon megérné a termék.