Amadea

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

NYX Glitter Primer

NYX Glitter Primer
2019. szeptember 17.

Nekem sima szemhéjalapként nem vált be, pár óra alatt csíkokban tűnt el rólam a szemfesték - egy darabig parkolópályán is volt -, de roppant ötletes vagyok, felfedeztem, hogy a szemhéj mozgó részére pöttyintve belőle megkönnyíti az életem, mert a fényes festékek gyönyörűen rácuppannak, és nincs a rettegett fallout.
Felkenés után van egy pici, égő (vagy annyira hűs, hogy szinte égő) érzés, de hamar elmúlik és az irritáció semmilyen szemmel látható jelét nem tapasztaltam, szóval remélem, hogy a jövőben is jó barátok leszünk.

Huda Beauty Power Bullet Matte Lipstick

Huda Beauty Power Bullet Matte Lipstick
2019. szeptember 15.

A Honeymoon árnyalatot rendeltem meg, annyira gusztán néznek ki ezek a rúzsok a fotókon, hogy csak nem hagytak nyugodni.
Élőben is szép, imádom ezeket a texturált felületű rúzsokat, bár a valóságban a menő, mágneses tok mellett nevetségesen kicsinek tűnik maga a rúzs. Könnyen kenhető, nem szétszárítós matt darab, de egy kicsit beleül a száj barázdáiba (más rúzsnál fel se tűnt, hogy vannak ilyenjeim...ld. UD Comfort Matte, CP Matte X formula, Jeffree Star folyékony rúzsok, Charlotte Tilbury stb.). Az illata nagyon visszafogott, kellemes. Evésnél feltűnés nélkül távozik, de nálam ez nem számít hibának, festék, persze, hogy lejön.
Szerintem lehet nélküle élni. Lehet, hogy a márka körüli hype miatt én vártam sokat, de nekem csak jóindulatú négy csillagot ér meg.

Catrice Kaviar Gauche Blush&Glow Pirosító és Highlighter Duo

Catrice Kaviar Gauche Blush&Glow Pirosító és Highlighter Duo
2019. augusztus 31.

Egyre jobban tetszenek a Catrice és az Essence limitált kollekciói, csak az utánuk folytatott hajtóvadászattól áll égnek a hajam... én is Montelino révén (köszönöm itt is!), külföldről szereztem be ezt a darabot.
Kicsit meglepő a koncepció, hogy a higlighter díszlik a nagyobb panben, nem a pirosító, de mindkettőbe könnyen belemártható az ecset. Kissé krémes állagú, könnyen eloszlatható mindkettő, elég pigmentáltak, de nem kell félni, hogy egy suhintással bohócarcot festünk. A higlightert a vakításig lehet fokozni, belső szemzugba, mozgó részre is tökéletes, utazásnál én így is alkalmaztam.
A csomagolása masszívabb műanyag, tetszik az arany minta rajta, de azért óvjuk a gravitáció káros hatásaitól, mert csúnya vége lenne.

Kár, hogy nem az állandó kollekció része, mert nagyon jó kis darab.

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ