Amadea

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre

Yves Rocher Expressz Sminklemosó Szemre
2021. június 1.

Számomra a Bioderma Sensibio micellás víz az igazi - minden más vagy a szemem, vagy az egész arcom lemarja -, de, mivel drága nőről beszélünk, mindig megcsalom valaki mással. Sajnos ez a sminklemosó sem tudta überelni. A szemsminket hatékonyan eltávolította, de az enyhén olajszerű állaga miatt irritálta a szemem, szúró érzést okozott, amelyet csak lubrikáló szemcseppel tudtam megszüntetni, ezért nem fogom újravenni.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2021. április 13.

Update: Kicsit módosítanom kell a véleményemen, mert én, a zseni, rájöttem, hogy újabban nem elsietem a sminklemosást, hanem ez a spirál ragaszkodik nagyon az alsó pillatőhöz a szem alatti érzékeny bőrhöz, kétszer kell micellás vízzel "lecsutakolnom" a szemkörnyékemet. Emiatt nem vonok le csillagot, mert egy vízálló spirálról beszélünk, de lustaságom okán kevesebbszer nyúlok érte.

2021.03.30.: A maszkból felszálló pára fantasztikus hatása miatt vettem meg egy másik társával (a Lash Sensational vízálló változatával) egyetemben. Nekem önmagában kevés a hatása, túl természetes a keskeny, mélyen ülő szemeimnek, ezért rá szoktam rétegezni a Pupa Vamp! iszonyúan besűrűsödött spirálját, a kettő együtt már hozza azt az optikai tuningot, amit elvárok.
Az előnye, hogy nem mászik el, nem kenem össze velem magam, a keféjét is szeretem és vízálló volta ellenére nem nehéz eltávolítani.
Szóval, egynek elmegy, a beígért 7x dúsabb pillák sajnos a fasorban sincsenek.

Natasha Denona Bloom Blush & Glow Palette

Natasha Denona Bloom Blush & Glow Palette
2021. március 18.

Annyira gyönyörű termék és annyira használhatatlan volt a számomra, hogy egy próba után eladtam. A highlighter túl darabos, túl csillámos volt, én nem vetem meg a csillogást, de ez nem mutatott rajtam szépen. A pirosítók közül egyedül a legsötétebb színnel boldogultam, az szép volt, de miatta nem érte meg megtartani ezt a palettát. A krémpirosítóból rajtam semmi nem látszott.
Ha arcpaletta, akkor Tarte (egy négyes pirosítópalettájuk van meg, gyönyörű, könnyen kezelhető színekkel) vagy Too Faced (a szemfestékeik nem vonzanak, de eddig a pirosítókban, highlighterekben nem csalódtam, két palettájuk van meg).

1 smink

1 MÁRKA