Amadea

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Essence From Santa With Love Face & Body Highlighter

Essence From Santa With Love Face & Body Highlighter
2020. február 19.

Öten kergettük két országban ezt a nyomorult highlightert, mire elért hozzám, kapott hideget-meleget a fórumon, szóval a pincéig lesüllyesztett elvárásokkal kezdtem használni. Önmagában nem sok látszik belőle, egy másik mezei higlightert (igazából bármelyik másikat, attól függően, mennyire akarunk csillogni) szépen képes felturbózni. Érdekesek benne a csillámok, mert nem azok a nagy, közönséges darabok vannak benne, hanem nagyon apró szeműek, ezáltal finoman csillan meg rajtuk a fény, és nem mászkálnak el, szóval bőkezűen adagolva se lesz katasztrófa a végeredmény.
Négy csillag, mert tudnék nélküle élni, de jólesik vele feldobni a megszokott sminket.

TOAS Miracle Laser Skin Toner

TOAS Miracle Laser Skin Toner
2020. február 7.

Elfogyott mind a 150 ml, ideje véleményt írni.
Imádom a koreaiakat a kis összegű rendeléshez is adott minták garmadájával - lássuk be, ez nem csak kedves gesztus, de jó kereskedői taktika is.:) Nem ez az első krém, amit egy fejet elcsavaró minta miatt szerzek be.
Vizes-géles állagú, pillekönnyű kis toner, ami azonnal beszívódik, nedves arcra is fel lehet paskolgatni. Vattakorongot régóta nem használok, túl sok terméket nyelnek is és (nekem) felesleges szemetet jelentenek. Plusz ennél a tonernél nem kell annyira óvatoskodni, hogy összevissza fog folyni, annál gélesebb az állaga. Kiváló első lépés a rétegezős rutin felkent híveinek. Szépen nyugtatja a reggeli-esti arcmosástól húzódó bőrt.
Az állaga miatt zsíros bőrre (és a nia tartalma miatt) is ideális.
Egyedül a kiszerelésével voltam kicsit haragban, mert a pumpa hajlamos köpködni, ill. csak többszöri bmegésre adni az angyalok nyálából, pedig a flakon rázogatása alapján még bőven volt benne tartalom, amikor elkezdett szeszélyeskedni. A legeslegvégén lecsavartam a kupakot és úgy öntöttem a tenyerembe a tonert.

LH Cosmetics Multifunctional Crayon

LH Cosmetics Multifunctional Crayon
2020. február 2.

Nekem egyelőre három árnyalat van meg, a képen is látható Anger Mood, a sárga Happy Mood és a glitteres Levy Flash Crayon. Az Anger nagyon extrém, de krémes, jól siklik a bőrön, Linda az egyik videójában szemsmink alapnak használta, tehát elvileg még satírozni is lehet. Rúzsként nekem húzta egy kicsit a számat, de az összes szájkontúrceruza ezt csinálja, ha önmagában használom, ezért nem rovom fel hibának.
Az élénksárga Happyt a vízvonalon szeretem használni, a minősége az Angerével megegyező.
A Levy Flash sápadt bronzos színű, glitteres finish-hel, az alsó pillatőt szoktam vele kiemelni, gyakorlatilag bármely sminkhez bevethető, szolid, hétköznapi árnyalat és elég kétszer oda-vissza huzigálni, hogy szépen látszódjon. Gondolom, a szemhéjon is bevethető, de úgy még nem próbáltam.

A ceruzák külseje nagyon menő, igényes. Érdekes, hogy a Happynek a vége nem sárga, hanem sima fekete és csak egy vékony sárga csík jelzi a ceruza színét, sietős reggeleken (és melyik nem az) nem egyszerű megtalálni a sok fekete között a ceruzás tartómban.
Összességében jó kis ceruzák ezek, de az áruk elég borsos, és a Colourpop darabjai a színek pigmentáltságában erősen a sarkukban vannak, bár azoknak gagyi műanyag a tokja (automaták), ha ingyen szállítás van a CP-nál (ami sajnos ritka), inkább azokat éri megrendelni-kipróbálni.

És amit biztosan nem überelnek, azok a Zoeva szemceruzák, továbbra is azok a szívem csücskei.

Linda saját honlapján is szokott akció lenni (nemrég volt 30% a ceruzákra is), egy-két Flash Crayonra még biztosan beruházok, mert lehet, hogy csak azért nem lettek a kedvenceim, mert nem ennyire extrém árnyalatokkal kellett volna kezdeni.

1 smink

3 ÖSSZETEVŐ