Amaerilde

Regisztráció dátuma: 2012. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Impulse Zen

Impulse Zen
2021. február 26.

A legaddiktívabb illat valaha. Friss, virágos, egzotikus. Tinikorom kedvenc illata, de a mai napig őrzöm a szekrényemben az utolsó üres üveget, hogy tudjam szagolgatni, simán újravenném ma is, ha lenne. Tökéletes.

4711 Acqua Colonia Intense Pure Breeze Of Himalaya

4711 Acqua Colonia Intense Pure Breeze Of Himalaya
2021. február 26.

Az illata számomra tökéletes, friss, levegős, virágos egy kis egzotikus beütéssel, és részben megvan benne az az illat jegy ami az Impulse Zen-ben is olyan addiktív volt. Nem teljesen de hasonló. Nekem nagyon bejön, szeretem magamon az illatát. Egy nagy hátránya van: csak Eau de cologne minőségű, ami a tartósságát meg is látszik, néhány óra, és elillan. Ruhán kicsit tovább megmarad. Frissen sem tolakodó, visszafogott, friss illat. Ha tartósabb lenne akkor (számomra) egészen tökéletes volna, ez azonban nagy hátulütője. Ezért kapja az egy csillag levonást. Így is imádtam viszont, el is fogyott a 30ml amit kaptam, és csaknem biztos hogy újraveszem.

Oriflame Amazing Paradise EDP

Oriflame Amazing Paradise EDP
2021. február 26.

Elmúlt évek kedvenc parfümöket volt, nagyon szerettem magamon... nagy bánatos hogy megszüntette az Oriflame a gyártását. Friss, virágos, egzotikus illat, rajtam egész tartós is volt, nagyon szerettem. Ha valakinek volna még, megvenném.