amalie

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. május 2.

Erzekeny borueknek ajanlom.
Az enyem sokfele kozmetikumot nem tur, plane olyan arclemosot eddig nem talaltam, ami nem csip, szarit.
Kb. 3 eve hasznalom, soha nem cserelnem le masra. Nincs irritacio, feszules, leszedi teljesen a maradek sminket.
Draganak talalom, es igyekszem a Micella-fesztivalok alatt megvenni, amikor jelentosebb ra a kedvezmeny. Patikaban kaphato, ott lehet erdeklodni a kedvezmenyekrol, de sajnos elore nem tudjak ok sem megmondani, mikor lesz leakciozva.... Talan neten erdemes figyelni, es ha latod, hogy akciod, akkor megvenni a patikaban.

Tena Cink Kenőcs

Tena Cink Kenőcs
2019. május 2.

Pajzsmirigy problema miatt iszonyatosan szaraz az arcborom, es ezen nem tudok semmivel segiteni, amig a hormonegyensuly ujra letre nem jon.
Viszont estenkent ezzel a kremmel bekenem, ami ugy feltolti, es felpuhitja az arcomat, hogy masnap reggel tudok egy jot radirozni. Semmilyen mas kremmel nem tudok ilyen jo hatast elerni. Erzodik benne a magas cink tartalom.

Bioptron Fényterápia

Bioptron Fényterápia
2019. május 1.

A nogyogyasz-termeszetgyogyasz orvosom gyogyszer helyett ezt a keszuleket ajanlotta az autoimmun pajzsmirigygyulladasomra. A 10-es TSH-mat par het alatt levitte a normal tartomanyba, es infravizsgalat kimutatta, hogy eltunt a gyulladas. Azonban csak a rendszeres hasznalat mellett hoz eredmenyt, es meg van, mit meddig szabad lampazni, kulonben eltero eredmenyt is hozhat! Sajnos ezt is ala tudom tamasztani. Tehat nagyobb gyulladasokra, komolyabb problemakra szerintem termeszetgyogyasz javaslata mellett hasznaljuk.
Kivalo pattanasra, a gyulladasok lehuzasara. Helyes eletmoddal kiegeszitve (mozgas, jo, szenhidratban szegenyebb etelek) szerintem tokeletesen eltuntethetoek a gyulladasos folyamatok, hormonproblemak, az olyan esetek, amikor a szervezet jelez, hogy valami nem OK.