Amanda

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lancome Cyclades

Lancome Cyclades
2016. április 19.

Mennyire másként működik nálam ez az illat :)
Felidézi a görög tengerpartot, és nekem leginkább Santorini rémlik fel, a puha száraz, mégis kellemes meleg, a sziklákról a mélykék tengerbe nézni, a balzsamos levegő, persze a neve is ez Kikládok.
Ami zavaróan szúrós máson, az finom illatfelhő rajtam.
A vanília megszelidíti a zöldeket(leander, bergamott).Én csak ajánlani tudom, kedves nyári illat. A sorozatból a kedvenc darabom.

Chanel Allure

Chanel Allure
2015. január 10.

Edt -t használok. Kár hogy nincs külön a kettö. A Chanel-ek általában nem müködnek rajtam, de az Allure és a 19 poudrée kivétel. Az Allure rajtam kifejezetten édes, barackos illat. Kedves, puha de határozottan karakteres, felismerhetö illat. Csak télen tudom elképzelni, melegben tömény, fullasztó lehet. Néha napokig csak öt fújom és nem unom meg. Ez ritkaság, kevés parfüm tudja ezt :) Számomra a legjobb Chanel. Tartós, kiadós, megéri az árát.

Le Paradis de Nina

Le Paradis de Nina
2014. december 8.

Elsö almácskám és nagyon tetszik. Van nekem egy ilyen kis defektem, hogy imádom a cuki illatokat, föleg ha némi frissességgel is meg vannak bolondítva. Na ez a kis rózsaszín pont ilyen. Cuki, édes, friss, tartós. ÖtÖt csillagos.