amatar

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 25.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Vichy Idéalia Life Serum

Vichy Idéalia Life Serum
2015. február 17.

Tökéletesen zavarba hozott ez a termék, mert egyszerűen a létezését sem értem. Karácsonyi csomagban kaptam belőle kis kiszerelést, de semmit nem ért, pattanásos nem lettem tőle, nem rontott a bőröm állapotán, de ezt talán nem kell pozitívumként felhozni egy szérumnál. Ez a termék szerintem az abszolút nulla, annyira semmilyen, hogy még dühből lepontozni sem tudom, borzalmas. Minek? Miért?

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. február 17.

Sajnos nekem nem jött be igazán ez a krém, amit nagyon sajnálok, mert van egy csomó nagyon pozitív tulajdonsága. Kellemes felkenni, jó érzés a bőrömön, nem pattogtam ki tőle, nem fényesedik nagyon, viszont iszonyatosan szárítja a bőrömet, hámlik tőle, este nagyon húzódik, úgyhogy nem fogom megvenni a teljes kiszerelést.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2015. február 17.

Ez egy csodálatos termék, kb 15 termékmintát kaptam, azokat használgatom jelenleg éjszakai krémként. Nagyon jól hidratál, télen nekem hajlamos foltokban kivörösödni és hámlani a bőröm, de ez sokat segít, ha pedig még ez is kevés, mandulaolajjal rásegítek. Nem okoz pattanást, és a hidratáló képessége ellenére is nagyon gyorsan beszívódik, nem csillog utána a bőröm. BHA után is ezzel hidratálok esténként, nekem tökéletesen bevált, meg fogom venni teljes méretben is. Extra dolgokat én nem vártam tőle, egy jó, érzékeny bőrre is megfelelő hidratálókrémet kerestem, ami megbirkózik a szárazabb részekkel is, de nem marad túl ragacsos a bőröm tőle, ezt pedig tökéletesen hozza.

1 ÖSSZETEVŐ

Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Flower Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott