Best of Beauty 2019

amazing

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Milani Szemhéjalapozó

Milani Szemhéjalapozó
2019. május 18.

Nem tudom mit csinálhatok rosszul, de egyszerűen én nem tudom szépen eldolgozni. Arra gondoltam először, hogy túl sok terméket viszek fel, mert a szemem külső szélénél becsomósodik, undorítóan összeszárad hiába dolgozok gyorsan, akkor sem jobb, ha az alapozó előtt viszem fel, mindenhogy kukacos, darabos, csúnya végeredmény lesz. Az UD Primer Potion-je nekem sokkal meggyőzőbb továbbra is, a színek is élénkebbek rajta.

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer

The Ordinary High-Spreadability Fluid Primer
2019. május 10.

Szerintem hatékony ez a primer: könnyen elosztható, egységesíti a bőrképemet, szépen megül rajta az alapozó, és tartósabb is a sminkem tőle, valamint a ráncokban is kevesebb termék gyűlik össze. A szaga viszont tényleg borzalom.

Tigi Bed Head Reboot Sampon

Tigi Bed Head Reboot Sampon
2019. május 10.

A kiszerelés körülbelül feléig tökéletes volt, tisztította a fejbőrömet, nem zsírosított, a hajam hosszát ugyan szárította, de a kék Tigi kondícionáló ki tudtam egyensúlyozni a helyzetet. Aztán ahogy tovább használtam a sajnos elég kényes fejbőrömön elkezdett tőle hámlani, pirosodni, pattanások jöttek ki rajta, a kezdeti 4 nap helyett 2 naponta kellett hajat mosnom. Nagy reményekkel kezdtem el használni, de sajnos nem volt az igazi. Notinorol anno kb. 3000 Ft-ért rendeltem, sokkal barátibb, mint a drogériákban megvenni.

3 ÖSSZETEVŐ

Vegetable Amino Acids EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen