amazing

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philip Kingsley Flaky Itchy Scalp Sampon

Philip Kingsley Flaky Itchy Scalp Sampon
2019. december 8.

Cultbeautyról rendeltem a legkisebb kiszerelést, ha jól emlékszem 10 font környékén volt az ára. Az én fejbőröm igen csak kényes, 2-3 naponta mosom a hajamat, hamar zsírosodik és korpásodásra hajlamos. Rengeteg drogériás (de tényleg, 30+) sampont kipróbáltam már az évek alatt, aztán elkezdtem jobban kutakodni, és megtaláltam a Philip Kingsleynek ezt a termékét, ami első olvasásra a tökéletes gyógyírnak tűnt az én problémáimra. Nem rossz sampon, viszont a zsírosodást jobban begyorsította, a korpákat csak mérsékelte, nem nyugtatta meg a fejbőrömet, ugyanúgy viszketett.

Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette

Urban Decay Born To Run Eyeshadow Palette
2019. december 8.

Első high-end palettám, hosszú kutatómunka előzte meg a vásárlását. Tényleg szép színei vannak, viszont (UD primerrel használva) nem túl tartós, pár óra után általában elkenődik, hajlamos potyogni. A színeket egyszerű összedolgozni. Pigmentált, a shimmerek viszont fixálóval befújt ecsetekkel sokkal jobban működnek. Ár-érték arányban nem bántam meg, én 14.000 Ft környékén vettem a bp-i repülőtéren, változatos színek és sokoldalú, jól kihasználható paletta, de nem lett igazán a kedvencem.

NYX Worth The Hype Szempillaspirál

NYX Worth The Hype Szempillaspirál
2019. december 8.

Ez tényleg egy jó spirál! Tartós, fekete, egy rétegben természetes, kettőben már kicsit csomósodik, sosem volt a nap végére lefolyva. Megfelelően dúsít, számomra ez volt a fontos, de aki a műszempillahatás kedveli, annak nem ez lesz a megfelelő termék.

3 ÖSSZETEVŐ

Vegetable Amino Acids EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen