AmberGrace

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Tápláló Arckrém
2018. március 12.

Nemrég találtam csak rá, kb egy hete használom. Első alkalommal hogy kipróbáltam meglepett, hogy milyen kevés kell belőle, és milyen könnyen beszívódik, de az igazi meglepetés csak reggel várt rám, soha nem volt olyan szép még az arcom, mint ettől a krémtől. Puha, kipihent, ragyogó, a bőrhibák kevésbé látszódnak, hidratált. Az illata meg az ára is nagyon jó. Imádom!!

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2017. november 4.

Arcmosáshoz használom ezt a szappant napi egyszer. Szeretem hogy jól habzik, nagyon pici elég belőle, az illata is finom. Szépen tisztít, de nem szárít túl, érezni lehet a kókuszolaj és shea vaj hidratáló hatását. Nem csodaszer, nem tünteti el varázsütésre a pattanásokat, de más termékekkel kombinálva hosszabb távon jó hatással van a pattanásos bőrre. Ár-érték arány kiváló, sokáig kitart.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2017. november 4.

Nagyon száraz, ekcémára hajlamos, bőröm van, ráadásul hormonzavarom van, ami miatt időnként borzasztóan pattanásos lesz az arcom. Ilyenkor mindig az első gondolatom ez a szappan, és rendelek is gyorsan. Tényleg ritkán szabad csak használni, mert gyakori használat mellett kb lemarja az arcod. Ha csíp és fáj adj neki időt, hozzá szokik a bőr és egy hét múlva imádni fogja. Én a használata után rózsavízzel törlöm át a bőröm (hidratál, élénkít), majd alaposan bekenem shea vajjal.