Amda

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vanita Argánolajos Kézi Készítésű Krémszappan

Vanita Argánolajos Kézi Készítésű Krémszappan
2019. november 7.

Jó ideje csak különböző kecsketejes szapponakkal tisztálkodom, de most 600ft körül volt leárazva a Rossmannban ez a természetes alapanyagú szappan, gondoltam kipróbálom.
Összehasonlítva ugyanilyen súlyú kecsketejes szappanal kb feleannyi idejig tartott. Nem kifejezetten habzik, de tiszta érzetet hagy és puha a bőröm zuhany után.
Ha nem akciós valamelyik változata amit kipróbálnék, akkor biztos nem veszem újra. (kaviáros épp próba alatt😉)

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus C Szemkörnyékápoló
2018. július 14.

Kb 1hónapja vettem, ez az első szemkörnyékápolóm. Nekem abszolút tetszik a tubus, tusom használni, annyi jön amennyi kell. Csak estére merem használni mert zsíros marad utána és nem lehet rá sminkelni akármenyire picit próbáltam. Tényleg kevésbé látszódnak a szem alatti karikák,apró ráncok. (Nem merem minden nap használni,mert az elődjénél olvastam,hogy állandó használat abbahagyása után sokkal rosszabbnak érezték a helyzetet...) Majd idővel kiderül hogy válik be...

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém

Nivea Soft Intenzív Hidratáló Krém
2018. július 14.

1,5-2 éve biztos használom a soft-ot. Gyorsan beszívódik, lágyabb, kevésbé zsíros mint a klasszikus. Testápolónak és kézkrémnek is ideális. Kombinált bőröm van, de a zsírosabb részre is bátran (de véknyan)fel merem kenni, nem ront az állapotán.-nem javít, de nem is azért van😉 Nekem jól hidratál, kellemes illattal és tényleg puha lesz tőle a bőröm.