Best of Beauty 2019

Amea

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

CNP Laboratory Propolis Energy Ampule

CNP Laboratory Propolis Energy Ampule
2019. július 23.

A legjobb szérum, amihez újra meg újra visszatérek, mert tényleg van eredménye. Hozza, amit ígér: feltölti a bőrt és ad egyfajta ragyogó üdeséget, hidratál és segít a piros foltok lenyugtatásában is. És nem komedogén, pedig a tág pórusú bőröm hajlamos a mitteszeresedésre.
Pár csepp is elég, elvileg krémhez is keverhető, de én önálló lépésként használom, szérumként, így nem ez a világ leggazdaságosabb kencéje. Viszont mégis megéri, hiányzik, ha nincs és eddig nem tudta más letaszítani a trónról. Kapható belőle kis tasakos minta, úgy nem is horror drága, érdemes adni neki egy esélyt.
Sokszor vettem újra és fogom is még.

(ps: a feltöltést tényleg köszi, de azért a fordításban az a “szilárd és izzó bőr” kicsit ijesztőre sikerült :D)

Givenchy Rouge Interdit Vinyl Extreme Shine Lipstick

Givenchy Rouge Interdit Vinyl Extreme Shine Lipstick
2019. július 12.

Valahol a rúzs és a szájfény között billeg, egyik sem igazán, legjobban talán egy színezett ajakápolóhoz hasonlít. Noir Révélateur árnyalatban van meg, ami fekete színűnek tűnik elsőre, felkenve azonban szilvás-mályvalila árnyalatú lesz, világos bőrhöz jól passzoló finisht ad. Mindenkin kicsit máshogy mutat, mert a végeredmény függ a saját szájszíntől. Semmi mágia, egyszerűen ennyire átlátszó, áttetsző, éppenhogy árnyalat, kb mint egy filmréteg.
Felvitelkor nem rossz, de sajnos se nem tartós, se nem látványos. A csomagolása menő, de ha brutálisan őszinte akarnék lenni, akkor ez egy marketingszteroidokon felpumpált színezett szőlőzsír.
Néha bedobom a táskámba, de nem lett kedvenc és biztosan nem vennék mégegyet belőle.

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2019. július 2.

A CNP Laboratory Propolis ampulláját terveztem kiváltani ezzel, mert ez sokkal jobb árban van, de sajnos nem ugyanaz. Ettől függetlenül egy egész jó kis szérum, ár-érték arányban kiváló. Az összetevők ígéretesek, a csomagolás praktikus és higiénikus, a szérum állaga könnyed, vizes, könnyen felkenhető és egész jól beszívódik.
Önmagában nem tudom értékelni a hidratálóképességét, folthalványítást nem tapasztaltam, viszont legalább semmi egyéb kencével sem veszett össze a rutinomban, nem kukacosodik és nem irritál.
Ami hiányzik a CNP-hez képest, az a piros foltok eltüntetése és az a fajta ragyogó bőrfény, amit amaz simán hoz.

3 MÁRKA