Amea

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer

schülke Octenisept Seb, Bőr és Nyálkahártya Fertőtlenítőszer
2022. július 4.

Csodaszer kategória: sokoldalúan használható fertőtlenítő, illatmentes, színtelen. Minden sebre kitűnő, gyulladt pattanásnál is segít, mehet nyálkahártyára is, intim területre is. A fújós kiszerelés praktikus, ha volt valaha égési sebed, hát ég és föld ez vagy egy kenegetős fertőtlenítő.
Kisállatokhoz szintén tudom ajánlani, tényleg nem csíp és nem is fog nyomot hagyni semmin, amihez az állat hozzáér.
Szerintem helye van minden házipatikában a ragtapasz meg a fájdalomcsillapító mellett.

L'Occitane Gyümölcsös Ajaktökéletesítő

L'Occitane Gyümölcsös Ajaktökéletesítő
2022. július 2.

Édes kis semmiség, ad egy kis fényt, meg visszafogott színt. Kellemes, gyümölcsös illata és íze van. Jó pont, hogy felkenés után nem ragad, de érezni lehet az ajkakon.
A csomagolása semmi extra, viszont ez a sárga szín szerencsés, könnyen megtalálom a táskámban.
Így, hogy vásárlás mellé ajándékba kaptam, elhasználom, de nem szoktam rá. Ez nem a termék hibája, csak én nem kenegetem a számat folyamatosan.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2022. június 22.

Régóta ült már a kívánságlistámon, örülök, hogy hozzájutottam egy kiadósabb mintához, így legalább már nem foglalja a helyet.
A színei szerintem jók, felvitelkor szépen idomul az arcbőrhöz. Inkább közepes, mint erős fedés, hamar szárad, nem nagyon van idő pepecselni vele.
Frissen még jól is néz ki, de foltosan kopik, az orromról pl simán elmúlt, a homlokomon olajosodik. Brutál erősen parfümözött. Zavaróan.
Összességében ha lenne egy teljes kiszerelés, valószínűleg elhasználnám, de meg nem venném, vannak ennél sokkal jobb termékek (akár olcsóbban is).
Ha alapozó, akkor én egyelőre maradok a Sensai Flawless Satinnál, de most épp a Shiseido Spots BB Wetforce van aktív használatban, aminek rajtam szebb a finishe is, meg még 50 faktoros fényvédelemmel is meg van támogatva.