Amea

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The History Of Whoo Gongjinhyang Foam Cleanser

The History Of Whoo Gongjinhyang Foam Cleanser
2020. február 16.

Beszereztem belőle egy rakat mintát és szívesen használgatom, de kétlem, hogy teljes áron valaha megvenném.
Nagyon krémes, sűrű, finom habja van, alaposan tisztít, de nem ‘csikorgósra’, leszedi a sminkmaradványokat, nem szárít, nem irritál, viszont parfümös.
Azt tudja, amit egy jó lemosó. Szerintem koreai vonalon is erős játékos (és nem ez az egyetlen jó terméke ennek a márkának) de a titkos gyógynövényes marketingdumával és az árképzéssel sem én vagyok a célcsoport.

SilverCrest Sgrs 3.7 A1 Silicone Facial Cleansing Brush

SilverCrest Sgrs 3.7 A1 Silicone Facial Cleansing Brush
2020. február 12.

Pár éve nyúzom már és még mindig bírja, megérdemli, hogy feltöltsem ide is. Elégedett vagyok vele, nagyon ritkán kellett újratölteni, nem macerás a használata. Kis helyet foglal, és bár utazáshoz én nem hurcolok semmi ilyesmit, tulajdonképpen hordozható. Mivel az eszköz elején majdnem síkban vannak a szilikon sörték, az orr mellett nem esik annyira kézre, de megoldható. Időnként rezgéssel jelzi, hogy mikor mozdítsd el másik területre, ill. egy idő után le is kapcsol, szerintem hasznos, még nem sikerült vele túlcsiszolnom a bőrömet. A masszázs funkciót én nem nagyon használom, csak az arctisztítást.
Volt szerencsém a kezembe kaparintani Foreot is, összehasonlításképpen: annak a sörtéi puhábbak, a rezgése is finomabb, sőt az orr melletti részen is jobban kézreáll. Csak kb tízszer ennyibe kerül, és szerintem nem tízszer jobb ennél. ;)

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2020. február 10.

Azt tudja, mint az Original vagy az egyéb illatosított változatai, csak mivel színezett, kevésbé feltűnő a sötét hajamban.
Viszont erre az egy változatra úgy tűnik, hogy allergiás vagyok. Szabályosan fáj tőle a fejbőröm, nem is égő vagy viszkető érzés, hanem inkább olyan, mintha tépnék a hajamat. Egyéni allergia miatt nem nullázom ki az értékelést., viszont 3 csillagnál így se több, mert nem annyira kompatibilis fehér felsővel vagy párnahuzattal és nap végére összetapasztja a hajat. Elhasználni vagy újravenni nem fogom.
Ps: már új csomagolása van.

3 MÁRKA