amendoeira

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. március 21.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel és Omega 3-6 Zsírsavakkal

Mossa Regeneráló Éjszakai Krém Szederrel és Omega 3-6 Zsírsavakkal
2021. március 21.

Többlépcsős rutin része, tehát nehéz egyedül értékelni. Természetes összetevőkből álló, könnyed krém, ami hamar beszívódik, nagyon kellemes érzés a bőrömnek. Az illata természetes, és imádom, hogy higiénikus, pumpás a kiszerelése.

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Mossa Hidratáló Nappali Krém Áfonyával és E-Vitaminnal

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2021. március 21.

Első drága alapozóm. Még mindig nem tudom hányadán állunk, ugyanis 2 hónapja vettem, de a Home Office miatt nem sokszor használtam. A boltban úgy láttam, hogy megtaláltam a jó árnyalatot. De oxidálódik, "undertone"-t vált. Kinyomod a kezedre, és rögtön rózsaszínné kezd válni. Felkened, úgy nézel ki, mint egy malac. Viszont utána megint változik, és immár lecsitul. De azt ki kell várni. Negatívum még az illata, nem csak mert nénis, hanem mert totálisan felesleges. Ezen kívül baromi gyorsan szárad, nincs időd eldolgozni, ezért még többet raksz az arcodra....
Pozitívum, hogy egyébként, hogy ha megvárod azt a 10 percet, akkor szép, egységes bababőrt ad, plusz a normál bőrömmel nekem nem is kellene rá púder. Azért teszek rá, hogy tutira letompítsa az oxidációt. Biztosan nem veszem újra, ha egyszer elfogy.