Ametiszt

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Szempillaspirál

Marc Jacobs Velvet Noir Major Volume Szempillaspirál
2021. március 5.

Annyira szuper spirál lenne, ha nem peregne borzalmasan és sajnos már 2-3 óra urán! :( Gyönyörű pillakat csinál, a keféje is jó, de így semmit nem ér.

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Ultra Fekete Szempillaspirál
2021. március 5.

Update: évek óta használom, meg mindig ez a tökéletes spirál! Az összes sminktermekem közül (kb. millió) a top 3-ban van. Remelem, nem szüntetik be egyhamar...
Update 2021: És meg mindig nem találtam jobbat! Nekem amúgy nem pereg egyáltalán, brutál tartós.

Tokeletes! Hangsulyos, hosszu, gyonyoruen szetvalasztott szempillakat eredmenyez, tenyleg fekete, nem pereg es nem irritalja a szemem egyaltalan. En mindig csak a 2-es 'fokozatban' hasznalom, igy valt be. A Bourjois spiralokban nagyon eros szerintem; nekem az elozo kedvencem is toluk kerult ki, de azt mar sajnos nem gyartjak; illetve probaltam masikat is toluk, az is nagyon jo volt.

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush

Shiseido Minimalist WhippedPowder Blush
2021. március 5.

Egy nagy leárazás keretében sikerült megvennem a 01-es és 04-es árnyalatokat. Annyira örültem, mert már régóta vágytam rájuk, de sokalltam az árukat. Egyáltalán nem okoztak csalódást, annyira természetesen lehet felvinni őket, egy csoda! Én néha ujjal, néha ecsettel viszem fel, mindkettő nagyon jól működik. Nagyon kicsi kell belőlük, úgy látom, sokáig ki fognak tartani.

1 ÖSSZETEVŐ