ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. május 18.

Elhasználtam egyet, megvettem a következőt, de azt már lehet nem fogom, mert ez nyárra kevés lesz nekem. Nem tudok eleget felkenni a megfelelő védelemhez, mert úgy már sok, csúnya... sajnálom, mert nagyon szimpatikus volt, de a 30 fokban ez nem lesz elég.

2019. március 25. Végre lehet rendelni a legvilágosabb színt is. Meg is vettem és nem kell tovább kutatnom a tökéletes fényvédő után. 50-es és fizikai, az ára is egész jó, nagyon tetszik. Állaga valóban folyós, de felkenve púderes lesz, nem az a csúnya matt, hanem olyan nagyon természetes a finise, de mégse csillog. Fedése BB krémhez hasonló, az is egész jó, sőt jobb napjain ez bőven elég lesz a bőrömnek. A natural a legvilágosabb árnyalat, ezt vettem, de üvegből szemlélve elég sötét, sárgás volt, ettől nem kell megijedni, mert felkenve jó világos lesz. Ajánlom kipróbálásra, főleg annak, akinek a bőre nem bírja a kémiai fényvédőket.

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Anti-Imperfections Napvédő Krém Problémás Bőrre SPF50+
2019. május 18.

Nagyon szimpatikus volt a leírása, így megvettem. Egyszeri próba után írok véleményt. Fehér, de nem sűrű, szépen fel lehet vinni vékonyan, viszont ha fényvédelmet várunk tőle, márpedig azért vesszük, akkor már sok a mennyiség, kukacoskodik, nem szívódik be, foltos és nem egyszerű rá sminkelni. Sőt, az alapozó alatt is látszik itt-ott, hogy fehér. :( Majd még próbálkozok, de nem ez lesz álmaim fényvédője, azt hiszem.

La Roche-Posay Toleriane Mousse Foundation

La Roche-Posay Toleriane Mousse Foundation
2019. május 15.

Ezt bizony gyártják, sőt új termékként található meg most több webshopban is. 01-es színben rendeltem, kézre nyomva nagyon sötét, de felkenve már jó világos, abszolút passzol a bőrömhöz. Puha, bársonyos tapintású tőle a bőröm. Még tesztelem, de eddig nagyon tetszik, a hab állag is szuper, tartós, matt, bársonyos és árban se rossz. Egyelőre 4 csillag, aztán majd kiderül.