ami2015

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 6.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél

Elyn's Lab All-In Extra Könnyed Hidratáló és Bőrnyugtató Arckrémgél
2022. december 19.

A peptides krémjét próbáltam ki először a márkának, aztán annyira tetszett, hogy ezt is megvettem. Az én bőröm imádja, nagyon könnyed, láthatóan nyugtatja a bőrt, nagyon jó összetevőkkel rendelkezik, az ára is igazán baráti. Nekem beszívja a bőröm, nem ragad, de nem is kenek sokat, még megy rá aztán egy hidratáló így télen, nyárra elég lesz magában is. Remélem, sokáig lehet majd kapni.

Elyn's Lab Peptide Cocktail 4% Syn®-ake Botox Imitating Hidratáló Arckrém Antioxidánsokkal

2022. november 29.

Egy hete használom, eddig nagyon tetszik. Szépen beszívódik, nem bántja a bőröm, nem jött tőle se pattanás, se mitesszer és ami még külön plusz, hogy co2 lézer után 2 héttel kezdtem el használni, mert a másik hidratálóm csípte a bőröm, ő viszont nem, sőt jól esett a még megviselt bőrömnek.

La Roche-Posay Anthelios Oil Correct SPF50+ Gél-Krém

La Roche-Posay Anthelios Oil Correct SPF50+ Gél-Krém
2022. június 7.

Talán akkor szívódna be, ha az egész arcomra kb. egy pöttynyit tennék, de úgy ugye minek... Szóval a kellő mennyiséget nem lehet belőle felvinni, de még annak a felét se, annyira tapad, ragad, fénylik, ül az arcomon. Próbáltam kisebb mennyiséggel, tényleg, mintha csak arckrém lenne, de úgyse működik, sőt csípte is picit a bőröm. Hatalmas csalódás... Csak mintákat próbáltam szerencsére, kaptam a bőrgyógyászomtól, így megkímélt, hogy kidobjak ezért majd' 10 ezret.