Amiel

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2021. július 15.

Nagyon régóta nézegettem már a Foreot, de sokáig úgy voltam vele, hogy csak nagy a hype körülötte, de biztosan nem ér meg ennyi pénzt..
Végül rászántam magam (Angliából rendeltem a Currentbody oldaláról, ~27 ezerért).
Nos, az van, hogy WOOOOW! Nem hittem el, hogy tényleg lehet ennyire puha bababőröm még.
Amiről eddig azt hittem, hogy tiszta az arcom, hát tuti nem volt az. Megdöbbentő már első használat után is a különbség.
Ugyanazzal a géles tisztítóval használom, amivel előtte is tisztítottam az arcom,de ég és föld a különbség.
Mindenképpen megérte az árát, imádom!

UPDATE (07.15)
Fél éve használom napi szinten, még nem kellett töltenem. Továbbra is imádom, nagyon sokat változtatott a bőrömön, sokkal puhább, tisztább. A miteszereimet is csökkentette, egységesebb lett a bőrképem valahogy.
Megérte beruházni rá.

St.Tropez Gradual Tan Watermelon Infusion Önbarnító Testápoló Krém

St.Tropez Gradual Tan Watermelon Infusion Önbarnító Testápoló Krém
2021. július 15.

Pixiben jutottam hozzá tegnap egy 50ml-s kiszereléshez, gyorsan le is teszteltem.
Nem radíroztam előtte, csak tusolás után felkentem.
Nagyon kellemes az illata, állagra sima testápoló, szépen lehet kenni. Nekem elég sokat kellett várnom mire beszívódott és még utána is kicsit ragacsosnak éreztem, de nem ragadt, nem fogott be semmit.
Nem is értettem itt a kommenteket az önbarnító szagról, mert csak a dinnyés illatot éreztem végig.
Na de aztán ma reggel..már értem, tényleg megvan az a jellegzetes szag.
Az eredménnyel egyébként elégedett vagyok, szép egyenletes barna lettem, bár szerintem látszik, hogy ez nem “természetes” barnaság, hanem tipikus barnító krémes szín.
Arcra is kentem itteni kommentek alapján, azt kicsit megbántam, mert arcon még feltűnőbb, hogy “kamu” barna, nekem enyhén répás lett..
Viszont a bőröm puha, hidratált, a testemen kifejezetten szép a szín.
Ami még érdekes, hogy volt már egy alapszínem, ezt szépen tovább barnította, de a bikini alatti fehér részekkel szinte semmit nem csinált.
A kezemet befogta, valószínűleg nem sikáltam elég ideig felkenés után.
Összességében nem rossz, de nem lett szerelem.

GlamGlow Supermattify 6-Acid Clarifying Primer

GlamGlow Supermattify 6-Acid Clarifying Primer
2021. július 14.

Szintén pixiben volt, teljes áron nem venném meg. “Sajnos” nekem bevált, nagyon szépen egységesíti, mattítja az arcom. Van, hogy nem is használok rá BB krémet/alapozót se, csak dobok rá pirosítót és kész. Jó az állaga, szépen el lehet oszlatni, praktikus a tükrös csomagolása is.
Összességében én nagyon szeretem, de az ára miatt biztosan nem veszem újra.