amina22

Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 6.
Bőrprobléma: -

MM Gold Makadámdió Olaj

MM Gold Makadámdió Olaj
2021. december 23.

Nagyon szeretem ezt az olajat, ahogy az MM Gold összes többi olaját is, a makadám az egyik kedvencem, selymes érzetű olaj, nem túl zsíros, nem kellemetlen. Krémkeveréshez is használom. Önmagában is jó használni, az illata is tetszik.

Stadelmann Körömvirágkenőcs

Stadelmann Körömvirágkenőcs
2021. december 23.

Nagyon szeretem ezt a kenőcsöt, valahogy sokkal többet tud mint a többi körömvirág krém, annak ellenére, hogy az összetevői mindnek hasonlóak, a Stadelmann mégis kiemelkedő. A téli hideg időben, amikor szétrepedezik a kezem, akkor ezzel hozom rendbe. Nagyon tömény krém, szóval csak este lefekvés előtt használom, mert sokáig tart, amíg beszívódik. Nagyon szépen rendberakja a sebeket és a repedezett bőrt. Az ára lehet, hogy soknak tűnik, ahhoz képest, hogy mennyire kicsi tubus, de kiemelkedő minőségű termék és nem kell sokat használni belőle.
Egyébként, aki ért a krémkeveréshez, könnyedén tud hasonlót készíteni, ami nyilván sokkal olcsóbb is.

Dr. Hauschka Transculent Kompakt Púder

Dr. Hauschka Transculent Kompakt Púder
2016. április 4.

Ez volt az első magasabb kategóriás púder amit vásároltam.
Az illata és az érzés amikor az arcomon van egy élmény, amit egyik másik púder sem tudott eddig felülmúlni. Fantasztikus rózsa illat, bársonyos érzés, és olyan könnyű mintha ott sem lenne semmi.
Kellően mattít, nem igazán fényesedett át több óra után sem, és natúr kategóriában ez jó eredmény nálam.
Az arcszínem normál fehér, arra tökéletes a színe. Van egy világos bézs alapszíne a púdernek, ami a képen nem látszik, csak élőben. Ha sötétebb lenne a bőröm, akkor lehet hogy nem lenne jó ez a szín, mert igaz hogy transzparens, de kicsit van színe.
Én natúr kozmetikum imádó vagyok, és ebben a kategóriában a Dr. Hauschka élmezőnyben van.
Ezen a púderen is látszik, érződik rajta hogy nagy szakértelemmel van összerakva, az összetevői csodálatosak, és megvan az a szokásos Hauschka feeling, amit minden terméküknél tapasztaltam. Aki ismeri a Hauschka filozófiáját az tudja mennyire odafigyelnek mindenre egy termék összeállításakor, és nyilván ennek megvan az ára, mert nem egy kommersz termék amit levesz az ember a polcról, de akkor is örülnék ha nem lenne ennyire drága.
Vannak olcsóbb natúr púderek is amiket használtam pl. az Alverdés, de nem is lehet egy napon említeni a Hauschkával.