Amula

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. november 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Pupa Natural Side Concealer Korrektor

Pupa Natural Side Concealer Korrektor
2019. április 22.

Nekem bevált. Igaz, nincsenek bőrhibáim, így csak szem alá használom. Az adagolással sincs gondom, pár pöttyöt teszek a szemem alá, nedves blenderrel eldolgozom, szépen fedi a sötét karikákat. Egy picit beleül a ráncokba, de nem vészes, és ha pár perc múlva igazítok rajta, már jobb az összkép. Emiatt a 4 csillag, egyébként szeretem, külön plusz pont a természetes összetevőkért.

Yamuna Ásványi Pirosító

Yamuna Ásványi Pirosító
2018. november 29.

Narancs-korall színben van meg, imádom! Nagyon kevés kell belőle, én a kupakba szórok egy keveset és onnan veszem fel az ecsettel, majd még azt is lefújom kicsit. Kreol bőrre tökéletes, én használom szemhéjra is, szóval duplán megérte! Évszázadokig elég lesz ez a mennyiség és az ára is baráti, plusz a természetes összetevők. Egyszóval tökéletes!

Yamuna Szemhéjfesték

Yamuna Szemhéjfesték
2018. november 29.

Imádom! Ahogy az elsőt megvettem, függőséget okozott, már van egy csomó árnyalat. (kedvencem az arany gyömbér és az óarany, kreol bőrömön fantasztikusan mutatnak) Nagyon szépek, pigmentáltak, mindenképpen ásványi sminket szerettem volna és elsőre megtaláltam a tökéleteset. Kell alá szemhéjalap, nélküle nem tartós. Jól satírozható, tartós, gyönyörű színek, a boltba a lányok extrán kedvesek, mindig segítenek színt választani, tippeket adnak a használathoz. Pici a dobozka, de nagyon sokáig elég lesz és az ára is baráti. Egyszerűen tökéletes!