Amulette

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume

Isana Sensitive Shampoo Cotton Flower & Kornblume
2018. október 19.

Az illatát nagyon szeretem és nagyon puha a hajam, ha ezt a sampont használom, viszont sajnos zsírosít, emellett sokkal hamarabb kell újra hajat mosnom, mint más samponok használatával. Azért csak 1 csillagot vonok le tőle, mert az áráért még így is megéri.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2018. október 19.

Érzékeny fejbőröm van és ha sokáig nem figyelek rá hajlamos korpásodni, viszketni, valamint alapvetően tőből hamar zsírosodó, de száraz hajjal rendelkezem. Számomra ez a sampon tökéletes, ugyanis a használatával nem zsírosodik olyan hamar a hajam (legalább 1 nappal ki tudom tolni a hajmosást), valamint nem is korpásodik egyáltalán (hozzáteszem, nem ettől szűnik meg a probléma, más készítményeket használok olyankor, pl Nizoral sampont, de nem is jön elő újra, ha erre váltok utána). Jól habzik és jól tisztít, de a hajvégekre mindig balzsamot és olajat használok, ugyanis szárít, viszont ez így kiküszöbölhető. Összefoglalva - főleg ezen az áron - egy remek sampon, sokszor újravettem már és valószínűleg újra is fogom a jövőben.

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask

Eveline Cosmetics Pure Control SOS Washinggel + Peeling + Mask
2018. október 19.

Se pozitív, se negatív hatását nem vélem felfedezni. A benne található szemcsék arcradírozáshoz túl aprók és iszonyúan erős, férfias szaga van, amit szerencsére felkenés után nem lehet csak minimálisan érezni. Nem mondom, hogy használhatatlan, de újra vásárolni biztosan nem fogom.