Amulette

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alterra Hajfény Kúra

Alterra Hajfény Kúra
2020. május 21.

Ricinus olajjal összekeverve használtam mindig hajpakolásként, 15-30 percig a hajon hagyva, nekem bevált. Csodát várni nem kell tőle, de kellemes, nem tolakodó az illata és puhává varázsolta a hajam, persze önmagában nem tudom megítélni, de így ricinussal mixelve kifejezetten tetszik, lehetséges, hogy újraveszem.

2020. május 21.

Nekem ez a hajolaj igazából olyan átlagos volt, nincsen vele problémám, de nem csodaszer, használtam már ettől jobbakat is, amelyeket könnyebben beszívott a hajam és kellemesebb érzetet hagytak maguk után. Igazából sokáig kitartott, a feladatát ellátta, nem zsírosította a hajamat, de nem lett a kedvencem.

Himalaya Herbals Complete Care Teljes Körű Védelmet Biztosító Gyógynövényes Fogkrém

2020. május 15.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet, pedig figyelmetlenségből vettem meg a Sparkly White helyett (össze voltak keverve, én pedig vaksi voltam), de talán még jobb is attól, főleg hogy mostanában érzékenyebbek voltak a fogaim, mint általában. Az íze nagyon kellemes, én nem bírom a túlságosan mentolos fogkrémeket, meg úgy a mentolt se általában, de ez pont az optimális mennyiség. Ami még plusz pont, hogy nagyon pici is elég egyszerre belőle és tökéletesen habzik. Lehet legközelebb már ezt veszem újra, engem meggyőzött.