amygdala0131

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. január 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2021. október 6.

Számomra ez egy közepesen jó hajparfümnek felel meg, mást nem tud. Nagyon jó illata van, bár nem érzem sokáig a hajamon, de semmi plusszt nem adott, nem táplál, nem lett kevésbé száraz a hajam tőle, sem könnyebben kezelhető, cserébe viszont borzasztó hamar elfogy. Biztosan nem veszem újra, mert a hajam illatosításást meg tudom oldani mással is.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2021. július 20.

Télre elfogyott a BB-krémem, és akkor pont nem tudtam ugyanolyat szerezni, ezért kis utánaolvasás után úgy döntöttem megveszem ezt az alapozót, és majd valahogy "BB-krémesítem". Én lepődtem meg a legjobban, amikor ez sikerült. Vékony rétegben használom, ecset és szivacs nélkül, simán az ujjaimmal beledolgozom/beleütögetem a bőrömbe, és a végeredmény egy "my skin but better" finish. Tökéletesen elfedi az apróbb bőrhibákat, egyenletessé teszi az arcomat, de nem ül bele a ráncokba, nincs maszkhatás, kb nem is látszik, hogy alapozót viselek, annyira természetes a végeredmény. Pici púderrel fixálom, és egész nap a helyén marad, szép és tartós. Plusz pont, hogy a nagyon világos bőrömhöz is találtam megfelelő árnyalatot belőle, így most ez lett a kedvenc alapozóm.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2021. július 20.

Egész jó szemöldökszínező, pár napig tényleg tartós hatás érhető el vele. Ragacsos gél állagú, ezért nem olyan egyszerű vele dolgozni. Hamar megszárad, és utána már nehéz korrigálni a hibákat, ezért gyorsan kell vele dolgozni, de a végeredmény megéri. A különféle színvariációknak köszönhetően tartós tusvonalat is lehet vele rajzolni, illetve én a szeplőimet is fel szoktam erősíteni vele, hogy jobban látszódjanak.