Anahita

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2019. április 1.

A minőség, a hatás és az illat rendben van. Ugyanakkor botrányos, hogy ilyen ár mellett, napi egyszeri használattal jó, ha két hétig kitart, és 4-5 tekeréssel passzírozza ki a szükséges, nyomorúságos mennyiséget. Lehet, hogy maga a deo klassz, de a csomagolás és a mennyiség akkora csalódás, hogy nem tudok több csillagot adni.

p2 DD Ridgefiller Dynamic Defense Coat

p2 DD Ridgefiller Dynamic Defense Coat
2018. december 4.

Ha használtam is korábban kiegyenlítő lakkot, az olyan régen volt, hogy nem emlékszem, így viszonyítási alap nélkül nyilatkozom. Ez egy jó termék. Hirtelen felindulásból vettem meg, valami semmilyen lakkot kerestem mindennapos használatra, aztán jól meglepődtem. Kiválóan szétterül és egyenletesen fed, valóban feltölti az egyenetlenségeket, gyorsan szárad, két-három rétegben önmagában is nagyon szép, természetes hatású lakkozást ad, és megdöbbentően tartós. Nekem nagyon bevált, újra is vettem.

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2018. augusztus 16.

Nincs mit hozzátenni a korábbi véleményekhez:
- napi használat mellett jó, ha egy hétre elég
- könnyen törik, az amúgy is parányi töltetből így még kevesebb marad

ugyanakkor:
- szépen, precízen lehet vele dolgozni
- tartós
- praktikus kefe

Alapvetően egy remek termék, de ezért az árért ilyen csekély mennyiséget adni pofátlan lehúzás.

2 ÖSSZETEVŐ

Gaultheria Procumbens (Wintergreen) Leaf Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Bee Venom EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottanantibakteriális és antimikrobiálishatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is).Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladástokoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak... tovább >>