anastasia

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe

Curaprox CS 5460 Ultra Soft Fogkefe
2019. április 12.

A sörtéi nagyon kíméletesek: ennek demonstrálásához arcbőrön húztam végig és ott sem okozott fájdalmat. Kisebb a feje egy átlagos fogkefénél, így könnyebb a menőverezés vele. A fogása kényelmes, nem rosszabb egy átlagos fogkefénél. A puha sörték meg sem engedik, hogy erősen rányomd, így rákényszerít a gyöngéd fogmosásra.

Közepes erősségű fogkefével sem volt problémám, de a puha sörték kellemesebb érzést nyújtanak fogmosás közben. Tetszett a design, főként emiatt vettem meg.

Néhány hónap használat után a régi fogkefémet már túl érdesnek érzem; hozzászoktam a szuperpuha sörtékhez.

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém

Dontodent Ginger & Melissa Fogkrém
2018. december 13.

Nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért vettem meg. Enyhe, édes-citrusos íze van. A gyömbér érezhető, de nem csíp, csak szénsavasan bizserget. A csomagolását könnyű használni -- a külső ellenére műanyagból van. Nagyon jó, gyerekfogkrémre emlékeztet.

Közben felismertem, hogy az arculatot a Marvis fogkrémekről mintázták.

Parsa Beauty Óriáspárnás Fa Hajkefe Vaddisznósörtével

Parsa Beauty Óriáspárnás Fa Hajkefe Vaddisznósörtével
2018. október 20.

A csomagolásán szerepel a hazugság, hogy antisztatikus hatása van: ettől is bátran száll a hajam.

Gubancok kifésülésére nem tartom alkalmasnak. A hajszálak felületét lesimítja, fényesebbé, selymessé teszi a hajat. Nem tudom megállapítani, hogy mennyire oszlatja el a faggyút a haj hosszán.

Nem hullatja a sörtéit.

2 MÁRKA