Best of Beauty 2019

Anci11

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Advance Techniques Hajsimító Spray

Avon Advance Techniques Hajsimító Spray
2019. június 5.

Mondjon bárki bármit, az én seprű hajamon bevállt. Nagyon száraz, bozótos, göndör hajam van, amit képtelen vagyok vasalatlanul hagyni, viszon ezzel a termékkel hajszárítás után nem érzem a kényszert, hogy agyon vasaljam. Nem szög egyenes hajat varázsol, de viszont sokat segít. Hajszárítás után gyenge hőfokon átvasalom, ami kb 5 perc és gyönyörű a hajam :) Én már kb. liter számra spájzolom. ízlések és pofonok :)

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyag-Maszk

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyag-Maszk
2019. június 5.

Az első dolog, ami eszembe jut erről a termékről, az az ára. Nem ma vettem, de viszont tisztán emlékszem, hogy egy ilyen kis kiszerelés anno vagy 5 euróba került, és az első 2 használat után szembe tűnt, hogy rohamosan fogy. Az illatával meg voltam elégedve, kellő képpen frissít, nem szárítja ki túlzottan a fejbőrt, viszont én olyan kifejezett lenyűgöző hatást nem észleltem. Nagyon nehéz felvinni, és a mindennapokban sok időt vesz igénybe. A samponját és a balzsamot még nem használtam, így együtt nem tudom értékelni, viszont nagyon sok termékkel az a tapasztalatom, hogy együtt bizony nagyon jól hatnak. Magában semmi extra, használat után némi frissességet ad, de viszont nekem ez édes kevés. 1-10 skálán 4,5-5 :) érdemes szerintem az egész termékcsaládot kipróbálni, úgy több potenciált látok benne :)

Alverde 2 Fázisú Hidratáló Hajkúra Aloe Vera és Hibiszkusz

Alverde 2 Fázisú Hidratáló Hajkúra Aloe Vera és Hibiszkusz
2017. december 3.

Nos, kb. 1- 1,5 hónapja vettem és kizárólag csak hétvégén hasznaltám mivel mindig elfelejtettem magammal vinni :D A hajam szinte "itta". Tobbszor probalkoztam vele, hogy mennyi is az annyi ami meg nem teszi egy alló zsírrá a hajam de hamar feladtam vele, mivel tényleg nagyon sokat elbírt belole a hajam. Kulonosebb változast nem vettem eszre, nem lett se csillogobb se apoltabb, sot egy ido utan enyhe olajfilmet hagy maga utan ami nekem eleg nehezen mosodott ki. Lehet masnak segitett, de en szemely szerint semmi jot nem tapasztaltam vele :)