ancsagirl95

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse
2019. május 2.

Az üveg csomagolás nekem is nagyon tetszik. A fodrászomtól vettem, az ő javaslatára. Az illatát én szeretem, olyan a hajam illata, mintha a fodrásztól jöttem volna!
A hatásról nem tudok sokat mondani még, mert néhány alkalommal használtam csak eddig. Puhább, simább tőle a haj. Nekem is több pumpányit kell kinyomnom, bár nekem extrém sok, sürű, drótszerű hajam van... Szeretem benne, hogy nem nehezíti el a hajat és nem kelt zsíros érzetet. Az árát picit sokallom, de nagyon sokáig elég lesz szerintem. :)

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. május 2.

Néhánynaponta használom. Van hogy önmagában, van hogy arckrémmel együtt, ha arctisztítás után szárazabbnak érzem a böröm. Önmagában felkenés után valóban ragacsos érzetet nyújt, de 15-20 percen belül beissza a bőr. Ha krémmel együtt használom, egyáltalán nem érződik. Lehet, hogy behaluzom, de mintha picit világosodott volna a böröm, de az is lehet, hogy csak a színét hozta egységbe. Szebb lett, nekem tetszik az eredmény. Kevésbé jönnek elő pattanások, vagy ha elő is jönnek, hamar el is tűnnek. Kb. 1 hónapja használom, eddig tetszik. :)

Soliteint Aloe Aktív Hidratáló Nappali Krém

Soliteint Aloe Aktív Hidratáló Nappali Krém
2018. október 8.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik.