ancsagirl95

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Isana Sunsu Step 3 Hidratáló Szérum

Isana Sunsu Step 3 Hidratáló Szérum
2021. január 19.

Második ilyen fajta szérumom. Elhasználtam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. Nem rossz, de nem is az igazi.

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse

L’Oreal Professionnel Mythic Oil Huile Richesse
2019. május 2.

Az üveg csomagolás nekem is nagyon tetszik. A fodrászomtól vettem, az ő javaslatára. Az illatát én szeretem, olyan a hajam illata, mintha a fodrásztól jöttem volna!
A hatásról nem tudok sokat mondani még, mert néhány alkalommal használtam csak eddig. Puhább, simább tőle a haj. Nekem is több pumpányit kell kinyomnom, bár nekem extrém sok, sürű, drótszerű hajam van... Szeretem benne, hogy nem nehezíti el a hajat és nem kelt zsíros érzetet. Az árát picit sokallom, de nagyon sokáig elég lesz szerintem. :)

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2019. május 2.

Néhánynaponta használom. Van hogy önmagában, van hogy arckrémmel együtt, ha arctisztítás után szárazabbnak érzem a böröm. Önmagában felkenés után valóban ragacsos érzetet nyújt, de 15-20 percen belül beissza a bőr. Ha krémmel együtt használom, egyáltalán nem érződik. Lehet, hogy behaluzom, de mintha picit világosodott volna a böröm, de az is lehet, hogy csak a színét hozta egységbe. Szebb lett, nekem tetszik az eredmény. Kevésbé jönnek elő pattanások, vagy ha elő is jönnek, hamar el is tűnnek. Kb. 1 hónapja használom, eddig tetszik. :)