Ancsi81

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza

Max Factor Colour Elixir Ajakkontúr Ceruza
2015. július 14.

Nekem a Red Rush árnyalat van meg. Imádom!!!! Nem használok rúzst, csak ezzel kontúrozom és színezem ki az ajkamat. Nagyon tartós, könnyű vele dolgozni, a színe szikrázóan szép, különleges piros, nem sápaszt. Régóta kerestem a tökéletest, nem vagyok egy rúzsos típus, ezen kívül csak egy két visszafogott szájfényem van, de ha egy kicsit kihívóbbat szeretnék, akkor ezt kenem fel.

dr. Organic Folyékony Arany 100%-os Marokkói Bio Argán Olaj

dr. Organic Folyékony Arany 100%-os Marokkói Bio Argán Olaj
2015. július 14.

Univerzálisan használom ezt a terméket. Elsősorban az arcomra és a dekoltázsomra használom estére. Nehezen szívódik be, minimális, csak 1-2 csepp kell belőle, ezért nappalra nem szeretem felkenni.
Havonta kétszer pedig a nedves hajamra is kenek, majd megszárítom, formázom. Ha picit felkapja a nap a vállamat, oda is kenek pár cseppet. Az arcomon kívül bárhol gyorsan beszívódik.
Sajnos az utolsó 2 üvegnek már nem volt olyan jellegzetes isteni illata, mint az első üvegcséknek. Ennek nem tudom mi lehet az oka.

Dr. Hauschka Színező Kozmetikum

Dr. Hauschka Színező Kozmetikum
2015. július 14.

Imádom ezt a színezőt! Nem használok sem alapozót, sem púdert. Évek óta csak ezzel a csodaszerrel adok egy kis tónust a bőrömnek. Egy időben a Gesichts Milch- el összekeverve vittem fel, de ma már csak egy fél borsónyit pumpálok az ujjamra és azzal viszem fel a bőrömre (a járomcsontra és környékére). Nagyon szépen kiegyenlíti és színt kölcsönöz a bőrnek. A pólusokat sem tömíti el. Télen is szép üde színem van tőle, nyáron meg pláne.