Ancsibaba1993

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Variable Y Szempilla Növesztő Szérum

Variable Y Szempilla Növesztő Szérum
2019. február 8.

Nagyon sajnálom hogy nem csináltam előtte-utána fotókat mert látványos lenne a változás. Napról-napra kb 2 hét múltán erősebb, hosszabb és vastagabbak lettek a szálak. Sajnos a sűrűségén nem segített, de ahhoz csoda kellene. Ennyi pénzért igazi csodakence.

X-Epil Szőrtelenítő Krém Arcra és Bikinivonalra

X-Epil Szőrtelenítő Krém Arcra és Bikinivonalra
2018. november 15.

Hát igen.. Állítólag alig látható bajuszkáim megkeserítik a dolgaimat, mert hiába mondják hogy alig látszik, engem zavar. A gyantázástól általában sírtam, az epilálást én nem bírom ki, maradtak a krémek. Az avonostól kipattogtam és piros lett nagyon, így árulkodott róla mit követtem el, ráadásul van egy monroe-piercingem, így oda kell figyelnem. Megvettem ezt, gondoltam nem drága, mástnem elhasználom bikinivonalra. De nem mert bevált. 5 percet hagytam fent, maradék nélkül leszedte, a szaga sem volt olyan szúrós ami nem mindegy pont az orrod alatt, és nem pirosodott ki, nem pattogott ki. Aki hasonló problémákkal küzd, nagyon ajánlom.

BIC Miss Soleil Colour Collection 3 Pengés Eldobható Borotva

BIC Miss Soleil Colour Collection 3 Pengés Eldobható Borotva
2018. november 15.

Szeretem ezt a borotvát, nem lesz utána irritált a bőröm sehol, de hatékonyan, egy húzásra eltávolítja amit el kell. Akciósan vettem, nagyon megérte. Szerintem tartósabb is mint az eddig használt eldobhatós borotváim.