ancsr

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 27.
Bőrtípus: Zsíros

Babor Pollution Protect Ampulla

Babor Pollution Protect Ampulla
2019. október 27.
(!)

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon köszönök! Alapvetően nagyon jó érzés volt a bőrömnek, amikor feltettem, valamivel puhább is lett tőle az ampulla használatakor. Mivel viszonylag sok szérum van benne, én egy ampullát kétszer is tudtam használni arcbőrre és nyakra. Mindig gyorsan beszívta a bőröm és utána kellemes puha tapintása lett. A wow hatás ugyan elmaradt, de jó érzés volt használni. Egy kis idő elteltével nem hiányzik, gyanítom, hogy magamtól nem fogom megvenni. Már csak azért sem - és itt jön az óriási negatívum -, mert a csomagolás silány minősége teljesen elveszi az élvezeti értékét a terméknek. Valahányszor kinyitottam egy ampullát, jó eséllyel tört szilánkosra az üveg, amit aztán győztem kihalászni a szérumból. Sajnos nem egyszer előfordult az is, hogy az arcomat karcolta az üvegszilánk. Próbáltam többféleképp kinyitni őket, de sehogy nem találtam a tökéletes módszert. Egy ilyen exkluzív és drága termék esetében nem lenne szabad így piacra dobni azt. Ha ezen változtatnak a tesztelések eredménye után, akkor már megérte, de addig sajnos rossz szájízzel gondolok a szérumra.

Haruharu Wonder Black Rice Serum

Haruharu Wonder Black Rice Serum
2019. április 13.

Ahogy megjelent a piacon, lecsaptam rá. Nagyon szép összetevői vannak, nem rossz használni, de hosszútávon valahogy mégsem nyúlok érte szívesen. Nem csinál semmi rosszat, mégis, kevésbé szeretem használni. Egy picit erősebb illata van, de az szerintem nem vészes. Szerintem eladom, hátha másnak jobban bejön.

Isana Hair Professional Sampon Pure Locken

Isana Hair Professional Sampon Pure Locken
2019. április 6.

Nincs vele óriási bajom, de nem bánom, hogy hamarosan elfogy. Balzsam mindenképp kell utána, mert egyébként kellemetlen tapintása marad a hajnak. Mondjuk szerencsére nem zsírosít.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ