anddie18

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schauma Miss Fresh Szárazsampon

Schauma Miss Fresh Szárazsampon
2019. október 17.

Használtam már pár alkalommal, mindig felfrissítette a hajamat, sokkal jobb érzés volt , hogy ráfújtam ezt, amikor már eléggé zsírosodott... Nyilván egy samponnal, vízzel stb megmosott haj 100x jobb érzés de ha nincs lehetőségem, időm rá akkor ez is megteszi...
Van olyan része a hajamnak ami alapból jobban zsírosodik, ott kevésbé hatott, vagy többet kellett oda fújnom, de összességében kevésbé érződött/volt látványos, hogy több napja volt mosva a hajam.
Nekem sajnos picit viszketett tőle a fejbőröm, ezért 1 napnál tovább nem használnám, hagynám benne a hajamban, de akinek nincs ilyen problémája annak több napig is beválhat.
Nem tudom, hogy újra veszem-e, ha nem találok esetleg jobbat akkor szóba jöhet, mivel nem rossz ár-érték arányban.

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre

Isana Női Borotvahab Érzékeny Bőrre
2019. október 17.

Számomra ez használhatatlan, beszívja a bőröm az egészet ... max nagyon kis mennyiségben marad ott , kb a fél flakont ki lehetne nyomni így egy alkalommal..

Lényegében kaptam egy hab állagú testápolót, ami mégcsak nem is hidratál.

Rexona Stress Control Izzadásgátló Golyós Deo

Rexona Stress Control Izzadásgátló Golyós Deo
2019. október 17.

Sajnálom , hogy nem használ semmit , mert tök jó illata van.. csak amiatt kap két csillagot.
Azért nem vártam 48 órás hatást de túlzok ha azt mondom, hogy 2 órát ki lehet bírni vele..és főleg nem stresszes napokon..