Andi0415

Regisztráció dátuma: 2018. május 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. május 11.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

S.A.C.K.Y Afrodisiaco Parfüm Kivonat

S.A.C.K.Y Afrodisiaco Parfüm Kivonat
2019. szeptember 27.

Úgy írták, unisex.. Szerintem abszolút női illat, femme fatale dög. Erős nagyon, engem fullasztott. Pedig szeretem a csíkhúzós illatokat, de neki inkább Amouage vezetéknevet kellene viselnie. Tovább adom, mert két óra, amíg ellágyul egy picit és számomra ez túlzás. Azért 4 csillag,mert tudja,amit egy jó parfümnek tudnia kell.

Prada Luna Rossa Black EDP

Prada Luna Rossa Black EDP
2019. szeptember 27.

Nagy nap volt, amikor a párom végre lemondott a "mindigkapvalakitől" avonos parfümökről, és be tudtam rángatni magammal a Müllerbe 😊
Kifigyeltem miket nézeget, az üvege tetszett, de kipróbált több illatot is, és ez tetszett neki a legjobban. Örült az arca, amikor szettben megkapta nem sokkal később. Azóta nem cserél, picit fogytán az üveggel és most őrizgeti. Hamarosan kap másikat. Sajnos a niche unisex illatokra még nem tudtam átcsábítani, de igyekszem, akkor egyformát használhatnánk. 😁 De ez a parfüm is csudajó 💗

Agonist Say Yes

Agonist Say Yes
2019. szeptember 16.

Csak arra adok mostanában 5 csillagot, amit magam is megvennék üvegében. Nagyon drága, és ennek arányában nem akkora illatélmény.
Viszont nagyon kellemes, végre valami, amiben érezni a mogyorót 💕
Ruhán sokkal jobban megmarad mint a bőrömön, nem dicsérték nagyon, de nekem végül is tetszik. Nem ragaszkodik annyira, mint mondták. Én úgy viseltem pár napig, hogy "fura" de szaglászni kell. Az oud nagyon kellemesen érződik. Ha megkapnám örülnék és használnám. De nem az a hatalmas szerelem.