Andi07

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2020. július 2.

Imádom ezt a krémet! A skinsmart csapatának köszönhetően ismertem meg.30 éves korban még mindig küzdöttem a pattanásokkal, aztán elkezdtem használni és pár hét után látszott az eredmény, most csak nagyon ritkán jön elő 1-1 pattanás az arcomon. Először sikerült szétégetni vele az arcomon, majd miután sikerült rendbehozni újra használtam, de csak úgy, hogy felkenést követően max. 1-2 óra múlva lemosom és folytatom az arcápolási rutinom, így nem okoz problémát. Szerintem szuper!

Balea Soft & Clear Anti-Pickel SOS-Gel

Balea Soft & Clear Anti-Pickel SOS-Gel
2019. augusztus 30.

Nekem nem vált be. Este bekentem reggel még nagyobb volt a pattanás.Többször is próbálkoztam vele,de egyszer sem segített. Biztos, hogy nem veszem újra!

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél
2019. augusztus 30.

Rendszeres használom, többször újravettem. Jól tisztít, pattanásokat nem okoz. Elég pattanásos vagyok még mindig, csodát nem tesz, de érzem,hogy tényleg leszedi a felesleges dolgokat az arcomról. Először micellás vizet használok, majd ezt a gél aztán pluszba használom a márka ugyanilyen tonikját is bár a vattakorongon alig látni, hogy maradt volna az arctisztító gél után bármi smink vagy maradvány.