Andi17

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 8.
Bőrtípus: -

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre

Bio-Oil Gél Száraz Bőrre
2020. február 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Első dolog, amivel szembesültem,hogy sokkal kevesebbet kell belőle használni, mint azt az ember elsőre gondolná. Vékony rétegben nagyon szépen regenerálja a nagyon száraz,igénybevett bőrt is. Ilyen táskába bedobós krémnek nem ajánlom, mert kell neki idő,mire szépen beszívódik.

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben

Yves Rocher Hamamélis Lágy Tusfürdő 2 az 1-ben
2018. július 24.

Régebben nem igazán tulajdonítottam nagy figyelmet a tusfürdőknek, legyen jó vagy az illata vagy a csomagolása vagy az ára és kész, ennyi, sok mindenben nem lehet rossz egy tusi. Aztán egy yves rocher boltos tévelygés során megvettem ezt a tusfürdőt és teljesen beleszerettem, az illata, annyira megnyugtató és finom, a legotthonosabb érzés, amit érezhet az ember zuhanyzás közben. Az állaga is tökéletes, a tisztítása, a táplálása, minden. Szívemhez-lelkemhez nőtt.:)

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2018. július 24.

Nem mondom, hogy rossz arckrém, de valahooogy olyan mmm. A rózsaszín üveges a legkedvesebb arckrémem, hülyefejemmel néha el tudnak róla csábítani, gondoltam egy hasonlóval nem lőhetek annyira mellé. A zselés állaga nekem nem szívódik be maradéktalanul, nem zavaró, de egy gyors reggeli készülődés közben nem igazán praktikus. Igazából rosszat sem tudok róla mondani, hiszen teszi a dolgát, jól hidratál, nem okoz semmiféle patit vagy irritációt, de nem az igazi.