Andi777

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal

Head & Shoulders Deep Hydration Korpásodás Elleni Sampon Kókuszolajjal
2020. május 4.

Ajjjajjajajajjjjj!
Az a helyzet,hogy a sok szokitgetes es gyors hajszinvaltoztatgatasok miatt,annyira tonkrement a hajam,hogy 15centik tortek le a hajambol borzasztoan latszodva...🙄 vettem mindenfele sampont ami azt igeri,hogy helyrehozza a hajamat meg puha lesz meg segit a toredezesen(amin tudom,hogy csak az ollo segit,en csak annyit vartam el,hogy puhitson) es hat az osszeset vaghatom ki a kukaba! Es meg is teszem. Sajnos voltak koztuk olyan nehez suru samponok is,amiktol elkezdett a hajam korpasodni,olyankor szoktam egy havi head&shoulderses kurat csinalni es akkor helyrejon minden. Szoval gondoltam kiprobalom ezt az uj kokuszosat mi baj lehet 🤷🏼‍♀️ ... megmostam es mar obliteskor ereztem,hogy ez valami mas lesz! Megszaritottam,es nem hittem el,hogy milyen pihe puha hajacskat varazsolt nekem a ropogos szaraz hajambol!!!❤️❤️❤️ Azt hiszem megtalaltam A sampont!😁❤️

Balea Rosé Ajakápoló

Balea Rosé Ajakápoló
2020. április 19.

Nekem ez az elso olyan Baleas ajakapolo,ami csinalt is valamit a szammal tehat,hogy hidratalta is. Tetszik,hogy ad egy kis szint a szamnak,illik egy natur sminkhez. Az illata inkabb natur kakao ami valakinek vagy bejon,vagy nem.🙂

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal
2020. április 18.

Nos,akinek volt mar a haja annyira tonkre,hogy kb tobol torott az egesz,es annyira szaraz,hogy hallani lehetett ahogy ropog,na annak ez egy eletmento csodaszer lehet! Az enyem pont ilyen volt,de amiota hetente 1x 2x pakolaskent hasznalom(bekenem jo tocsogosan este,egesz ejjelre fenthagyom,masnap megmosom)azota lekopogom,de sokkal erosebb,fenyesebb,es egeszsegesebb,nem mellesleg mar nem ropog.❤️