Andi777

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz
2021. augusztus 2.

Vegre!
Mostanaban a Nivea mici vizek nem hoztak a legjobbakat szamomra… csiptek es nem dolgoztak hatekonyan. Nos,ez azeddig legjobban sikerult micellas viz a markatol. 🙌🏻😌❤️

Garnier Eco Pads Újrahasználható Sminklemosó Korongok

Garnier Eco Pads Újrahasználható Sminklemosó Korongok
2021. augusztus 2.

Fel kell,hogy pontozzam.
Szerintem nincs vele baj. Nekem kimondottan jobban esik ezzel lemosnom a sminket mint a sima korongokkal. Nekem nem vesz fel tobb mici vizet mint egy sima eldobhatos korong es mosas utan meg jobb vele dolgozni.En ajanlom ha nem akar az ember mas korongok utan vadaszni.

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál

Alverde Nothing But Volume Szempillaspirál
2021. július 26.

Nekem a kék változat van meg és amúgy imádom! Nehezen találtam kék szempillaspirált olcsón,úgyhogy nekem teljesen megfelel… nem csomósít,szépen színezi a pillát,nem tapad össze több rétegben sem szóval abszolút rétegezhető,szépen helyreigazítja a pillákat es azért valamennyit dúsít is. Egy szó mint száz,kékre nem minden nap festi az ember a szempilláit szóval erre a ritka célra tökéletes,de feketében egy alap spirálnak kevés lenne,de mellette szóljon,hogy gyönyörűek az összetevők és bizony nagyon sokak szenvednek szem bántalmakkal úgyhogy jó,hogy van ilyen “gyógy spiràl is a piacon”💝