Andi888

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Réell'e Intensiv Tönungscreme

Réell'e Intensiv Tönungscreme
2019. április 20.

Gondoltam ha egy festék olcsó, akkor az rossz is,de kiváncsi voltam mit tud a bevált Schwarzkopf után. Jóval többet. Nekem fekete a hajam, nem tudom a többi színnél hogy szuperál, de több mint elégedett vagyok ilyen ár mellett. Egyrészt a kesztyű erősebb és jobban kézre áll, mint a többi márkánál. Másrészt nem csöpög a festék össze-vissza és adagolóflakont is mellékelnek. Tökéletes fedést adott, pedig nekem a halántékomnál és a választékomnál már őszesedik a hajam. Gyorsan beszínezi a hajat, bőven elég 25 perc nekem. Iszonyat bársonyos lett a hajam és szép csillogó, igazi fekete a fekete, nem sötétbarna, mint sok más gyártónál. Ez a hűvös, lilás fekete, pont amit szerettem volna. Abszolút újravevős, iszonyat megéri az árát.

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Testápoló Normál Bőrre

Nivea Q10 Plus Bőrfeszesítő Testápoló Normál Bőrre
2019. január 3.

Megelőzésként vettem, hogy ne ráncolódjon a bőröm. Tökéletesen beszívódikcirka kettő perc alatt fürdés után és azonnal lehet öltözni rá. Az illata emlékeztet a gyerekkoromra, nem tudom miért. A Q10 hatóanyag miatt vettem meg és nem csalódtam bár nincs még bőrhibám.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Nappali Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Nappali Arckrém
2019. január 3.

Nagyon félve vettem meg, mondván nem fog beszívódni s bőrömbe és fényleni fog az arcom. A legnagyobb meglepetésemre tökéletesen beszívja a bőröm és nagyon kellemes a használata. Ráncmegelőzésként és alap fényvédelemként használom, nincsenek még ráncaim, de megelőzésre tökéletes., Jó ez a Q10 termékcsalád, bár lehetne picit olcsóbb.