andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Revalid Regrowth Szérum

Revalid Regrowth Szérum
2020. augusztus 14.

Még télen kezdet el használni és nagyjából fél éven keresztül használtam minden hajmosás után. Nekem sokkal tovább kitartott egy üveg, mint 2 hét, még úgy is hogy alapvetően gyakran mosok hajat. Csak jót tudok mondani róla, pár hét után észrevehetően kevesebb hajam hullott és egy idő után rengeteg új babahajam is nőtt tőle. További pozitív hatásként pedig azt éreztem, hogy sokkal jobb a hajam textúrája, erősebbnek és dúsabbnak éreztem.
VISZONT: nagyjából fél év után abbahagytam a használatát, mivel elégedett voltam az eredménnyel és gondoltam innentől magától is meglesza hajam, de nagyjából 1-1,5 hónappal később megint elkezdett hullani a hajam, méghozzá nem is kicsit, ezért újra elkezdtem használni és hát úgy tűnik megint segít a dolgon. Szóval nekem sajnos csak addig segít, amíg aktívan használom, viszont akkor nagyon is, úgyhogy jár az 5*.

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Lash Lift Szempillaspirál
2020. április 21.

Hú, hát nekem semennyire nem jött be. Egyáltalán nem szép a finishe, leginkább mert iszonyatosan csomósodik. Ez a legidegesítőbb tulajdonsága, bárhogy próbálkoztam, mindig csomós maradt és emiatt egy rétegnél többet nem is tudok felrakni, mert akkor borzalmas lesz az eredmény. Nem választ szét, összetapadnak a pilláim tőle és szinte nulla a dúsítása. Alapvetően szeretem a Maybelline spirálokat, sokat kipróbáltam már közülük, de ezzel most nagyon melléfogtak :(

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. december 4.

Nekem nem jött be annyira. Zsíros kinézetű lesz tőle a hajam, és emiatt eléggé összeáll és lelapul az egész. Pedig nem fújom máshova csak a hajvégekre, de gondolom, amikor hajmosás után kifésülöm a hajam, akkor jut máshova is belőle, és hát úgy tűnik ennyi elég ahhoz, hogy lelapítsa és zsírossá tegye a hajamat. Illetve az illata sem jön be, ugyanis az sajnos nagyon erős műrózsás. Elhasználom, de egyáltalán nem újravevős történet.

3 ÖSSZETEVŐ