andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Spray Balzsam
2019. december 4.

Nekem nem jött be annyira. Zsíros kinézetű lesz tőle a hajam, és emiatt eléggé összeáll és lelapul az egész. Pedig nem fújom máshova csak a hajvégekre, de gondolom, amikor hajmosás után kifésülöm a hajam, akkor jut máshova is belőle, és hát úgy tűnik ennyi elég ahhoz, hogy lelapítsa és zsírossá tegye a hajamat. Illetve az illata sem jön be, ugyanis az sajnos nagyon erős műrózsás. Elhasználom, de egyáltalán nem újravevős történet.

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra

Cetaphil Tisztító Oldat Minden Bőrtípusra
2019. október 27.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam, már használtam jó párszor, azt kell mondanom, amúgy nem rossz. A sminket egész jól eltávolítja, bár nekem egy kicsit fura érzetem van a lemosást követően, egyáltalán nem olyan, mintha alaposan megtisztítottam volna az arcom, hanem inkább mintha bekentem volna valami hirdatálóval. Száraz bőrre szerintem tök jó lehet, mert ebből kifolyólag egyáltalán nem szárított, bár egyébként nekem semennyire sem száraz a bőröm. Összességében tehát okés a dolog, bár nem 5*.

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab

Syoss Full Hair 5 Teltség & Dúsítás Hajrögzítőhab
2019. május 10.

Hú, hát nem igazán csinál akármit is, se tartás, se teltség vagy dússág. Épp ellenkezőleg. Illetve egy kicsit össze is ragasztja a hajamat és a frissen mosott is olyannak tűnik, mintha egy hetes zsíros lenne. Egy sima DM sajátmárkás hajhab fele ennyiért sokkal többet tud.
Kidobni nem akarom, de használni sem... Szóval valaki elviheti egy tábla csokiért :D

3 ÖSSZETEVŐ