andi91

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate

Kiehl's Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate
2022. február 10.

Este szoktam használni lefekvés előtt, nagyon szépen feltölti az arcomat, reggelre olyan mintha kivasalták volna!
Ami a negatívum, hogy nagyon kipattogott tőle a bőröm, sok-sok kis gyulladt pattanásom lett, úgy néz ki a fejem 1 hét használat után, mintha 14 lennék, szóval számomra az a konklúzió, hogy nem szabad minden este használnom, maximum csak hetente 1-2 alkalommal.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2022. január 31.

Mint sokan mások én is a nagy hype miatt vettem meg, úgy kellett rá vadásznom, mert sehol nem lehetett kapni, mindenhol le voltak fosztva a készletek. Aztán mikor végre megvettem és kipróbáltam elég nagy csalódás volt. Nekem egyáltalán nem hosszít, kivéve az alsó pillákat, azokat viszont nagyon, plusz összetapasztja a pillákat és nap végére azért ott van egy kis pandamaci effekt is, ráadásul még csomós is, szóval nálam nagyjából az összes létező szempillaspriál-betegség jelentkezett, úgyhogy nem újravevős a dolog.

Revalid Regrowth Szérum

Revalid Regrowth Szérum
2020. augusztus 14.

Még télen kezdet el használni és nagyjából fél éven keresztül használtam minden hajmosás után. Nekem sokkal tovább kitartott egy üveg, mint 2 hét, még úgy is hogy alapvetően gyakran mosok hajat. Csak jót tudok mondani róla, pár hét után észrevehetően kevesebb hajam hullott és egy idő után rengeteg új babahajam is nőtt tőle. További pozitív hatásként pedig azt éreztem, hogy sokkal jobb a hajam textúrája, erősebbnek és dúsabbnak éreztem.
VISZONT: nagyjából fél év után abbahagytam a használatát, mivel elégedett voltam az eredménnyel és gondoltam innentől magától is meglesza hajam, de nagyjából 1-1,5 hónappal később megint elkezdett hullani a hajam, méghozzá nem is kicsit, ezért újra elkezdtem használni és hát úgy tűnik megint segít a dolgon. Szóval nekem sajnos csak addig segít, amíg aktívan használom, viszont akkor nagyon is, úgyhogy jár az 5*.

3 ÖSSZETEVŐ