Andici

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Freedom Makeup Bronzed Professional Pro Bronzosító Trió

Freedom Makeup Bronzed Professional Pro Bronzosító Trió
2015. október 5.

Nemrég rendeltem meg a világos (warm lights) árnyalatot. Porcelain árnyalatú alapozóval használva a közepes árnyalata kb. egy árnyalattal sötétebb beige szín (sötétebb bőrszínnel megegyezhet), a sötét az egy matt barna nem túlságosan sötét bronzosító árnyalat, a világos egy matt highlighter szín, világosabb fehéresebb bőrszín. Az állaga krémes-púderes, nem porzik, tökéletesen matt, közepesen tartós.

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2015. október 5.

Szeretem használni és kifejezetten jó hogy nem olyan durva. A habzós arclemosót nem sikerült vele kellőképp felhabosítani, úgyhogy azt inkább kézzel teszem, és utána vetem ezt be a peelingező hatása miatt. Sajnos nekem nem marad meg a csempén, egy idő után mindig lepottyan, úgyhogy inkább nem ott tárolom.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2015. október 5.

Ez egy csoda!!! Két hete használom és maximálisan bevált. Ezelőtt volt bontó fésűm, hagyományos hajkefém, fa hajkefém és vaddisznósörtés hajkefém is, de ez nemcsak helyettesíti mindet hanem annál is jobb. Hajmosás után vizesen is könnyedén kifésüli a hajat, és szárazon is a legkócosabb állapottal is megbirkózik anélkül hogy törné a hajszálakat. A családomban meg is jegyezték hogy simábbnak látszik a hajam.