Andicska

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hask Keratinos 5in-1 Leave-In Hajápoló Spray

Hask Keratinos 5in-1 Leave-In Hajápoló Spray
2022. április 13.

A hajam évek óta törik, seprűszerű, száraz, annak ellenére, hogy nem formázom, nem vasalom, marék vitamin szedek, és kb. már csillagászati árú termékcsaládokkal ápolom. A fodrászom mindig azt mondta, dehidratált a hajam, igyak sok folyadékot... Ittam.

Nemrég belemerültem a témába, és rájöttem, hogy a tüneteket nem csak vízhiány, de fehérjehiány is okozhatja. Én pedig nem vagyok oda a húsért, a napi fehérjebevitelem könnyen elmarad az ajánlottól, és egyébként is festve van a hajam, ami alapból okozhat ilyen problémát.. Gondoltam, elsősegélyként beszerzek valami terméket, amiben bőven van protein, így találtam meg ezt. Tegnap megvettem. Valami csoda. Száraz hajra is lehet alkalmazni, és a hajam 1 perc alatt, mint ha kicserélődött volna - selymes, puha, rugalmas, visszajött a "súlya", nem csak száraz falevélként zörög :) . Évek óta nem volt ilyen, hiába a kerastase hajolaj, akármi... Vásároltam a keratin-protein pakolásból is, azt a héten fogom kipróbálni hajmosáskor. (Plusz a fehérjeshake-et is beiktattam tegnaptól az étrendembe.)
Szóval, ha nagyon törik a hajad, és látszólag nincs oka, gondolhatsz proteinhiányra. Ez a termék ebben az esetben igazi csodaszer!
Remélem, valakinek hasznos lesz a proteinhiányos infó. :)

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. augusztus 12.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nálam nagyon nem működik... Szivaccsal vittem fel, a fürdőszoba tükörnél még minden nagyjából okénak tűnt, de gondoltam, kiszaladok egy kis tükörrel a napra, megnézem természetes fényben is..... Mondhatnám, hogy "aztakutyaúristenit"...... :D Plusz húsz évet dobott rám.. Az összes pórusom mély kráternek látszott, és mintha egy maszk lett volna a fejemen... Abszolút nem volt természetes, sőt, egyenesen ocsmány voltam, beült a kisebb ráncokba, tényleg, valami förtelem. Le is mostam az egészet abban a minutumban. :) Ha olyan "alapozót" akartok, ami észrevétlenné teszi a pórusokat, akkor próbáltátok ki a Bourjois CC krémjeit, de ezt ne!! :) Esetleg az állvonal alatti pattikra elhasználom, ha vannak, mert erősen fed, az tény.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. augusztus 12.

Elég szépen mattít! Igaz, az eredmény az én zsíros bőrömön nem túl tartós, de amikor elkezd újra kifényesedni az arcom, egy-két ecsetvonás, és megszünteti a problémát. Jó az ára, működik, ajánlom. :)

5 ÖSSZETEVŐ

D&C Yellow 10 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott