Andicska

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2016. augusztus 12.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de nálam nagyon nem működik... Szivaccsal vittem fel, a fürdőszoba tükörnél még minden nagyjából okénak tűnt, de gondoltam, kiszaladok egy kis tükörrel a napra, megnézem természetes fényben is..... Mondhatnám, hogy "aztakutyaúristenit"...... :D Plusz húsz évet dobott rám.. Az összes pórusom mély kráternek látszott, és mintha egy maszk lett volna a fejemen... Abszolút nem volt természetes, sőt, egyenesen ocsmány voltam, beült a kisebb ráncokba, tényleg, valami förtelem. Le is mostam az egészet abban a minutumban. :) Ha olyan "alapozót" akartok, ami észrevétlenné teszi a pórusokat, akkor próbáltátok ki a Bourjois CC krémjeit, de ezt ne!! :) Esetleg az állvonal alatti pattikra elhasználom, ha vannak, mert erősen fed, az tény.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. augusztus 12.

Elég szépen mattít! Igaz, az eredmény az én zsíros bőrömön nem túl tartós, de amikor elkezd újra kifényesedni az arcom, egy-két ecsetvonás, és megszünteti a problémát. Jó az ára, működik, ajánlom. :)

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém
2016. április 22.

Még csak pár napja használom, de nagyjából meg vagyok elégedve vele. Szerintem nem létezik olyan krém, ami megakadályozná, hogy a bőröm kifényesedjen délutánra, ez a krém is leginkább csak enyhít a helyzeten.

Csodaszernek nem mondanám, de mattító krémek esetében alapból nem hiszek a csodákban, na meg az alkoholnak sem örülök az INCI lista 4. helyén.
DE, összességében ennyi pénzért nem rossz kis krém.

5 ÖSSZETEVŐ

D&C Yellow 10 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott