andikaaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 11.
Bőrprobléma: -

Catrice Velvet Brow Powder Artist

Catrice Velvet Brow Powder Artist
2017. december 2.

Világosbarna szemöldök terméket kerestem a Rossmannban, így került a kosaramba. Teszter nem volt a boltban, úgyhogy sajnos nem tudtam kipróbálni. Ha finoman fogalmazok is csak azt tudom mondani, hogy ez egy rakás sz*r! A kézfejemen próbálgattam valami színt varázsolni belőle, ami valami nagyon halvány kis foltocska lett, kb mintha koszos lenne.. A másik, hogy ha egyáltalán jönne belőle szín, ezzel a furcsa szivacsos applikátorral nem tudom hogy lehetne precízen szemöldököt formázni. Teljes pénzkidobás! Repül a kukába.

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2016. november 24.

Nem értem, hogy ez a tus hogy kapott itt ilyen jó értékelést... Sokféle tust használtam már, de eddig ez a legrosszabb! Nagyon vastag az ecsete, amivel lehetetlen szolid, vékony tusvonalat húzni. Ha elkezd kopni napközben, és rá akarok javítani, az leszedi az előző réteget. Most egy régi tusom applikátorával használom, így használható, de ha nem sajnálnám a rá kiadott pénzt, már rég a kukában landolt volna.

L.O.V Foundation Brush

L.O.V Foundation Brush
2016. november 24.

Általában Real Techniques ecseteket használok a sminkem felvitelére. Már régóta vágytam egy ehhez hasonló ecsetre alapozáshoz, ezért nagyon örültem, mikor a Müllerben rátaláltam. Nem ismertem ezt a márkát, de a kiállított mintadarabok alapján úgy tűnt, igazi kincset találtam. Szép ecset, tömör, de puha "szőrökkel". Az arcon sem szúr, kellemesen puha. De! 2x használtam, de valahogy egyik alkalommal sem tudtam vele szépen felvinni az alapozóm (Loreal True Match), csíkos lett! A másik negatív tapasztalatom vele, hogy sokkal több alapozót kell használnom, mert a kicsi fej miatt nehéz eloszlatni a bőrön. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás, mert lehet hogy más célra használható (ha esetleg valakinek van ötlete, jelezze), de én jobbat vártam.