andiriri

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancome Absolue Soft Cream

Lancome Absolue Soft Cream
2020. április 29.

Régóta piszkálta a fantáziámat ez a krém, mivel Jamie Chua ezt használja, ódákat zeng róla, és neki gyönyörű a bőre. De az árfekvése miatt sosem vettem meg. Eddig. :D Egyébként mindig úgy voltam vele, hogy nem tudom elképzelni, hogy többet tud mondjuk egy fele ennyibe kerülő krémnél. De nagyon kíváncsi voltam Jamie miatt. És a Lancome Genifique Sensitive szérumot már 3 éve elégedetten használom, szóval bíztam a márkában. Mivel most volt egy akció a Douglasnál, kihasználtam, hogy megtudjam, mi az igazság! :) Amolyan merj és nyerj volt részemről. :D Hát úgy érzem nyertem! Kezdem az elejéről. Még a vásárlás idején is szkeptikus voltam, egyrészt az összetevőlista miatt, hogy ez tényleg olyan nagy csodát fog hozni...?! Másrészt ugye az ár-érték arány miatt. Aztán kibontottam. A csomagolás nagyon luxus, gyönyörű fényes aranyszínű az egész. Mese! Aztán jött az első próba. A krém tényleg mennyeien puha!! Ez a jó szó rá. Nagyon-nagyon jól hasznosul! Igen, hasznosul. Ilyet még eddig soha nem éreztem. Tehát hogy nemcsak felkenem, beszívódik és aztán eltűnik és kész. Hanem beszívódik, és már az első használat után érzem, hogy működik és feltölt, és kapott valamit a bőröm tőle. És kb 5 nap után már látványos volt az eredmény! A bőröm extra-rugalmas és puha, ragyogó és élettel teli lett! Hihetetlen! Én nem tudom mi teszi ezt. Tényleg a 3 különleges Lancome rózsa?! Egyébként erről ír a papírja, hogy kifejezetten ennek a termékcsaládnak kísérleteztek különböző fajta rózsák termesztésével, és 20.000 rózsa közül választották ki ezt. A krémből nekem elég egész keveset használni. Hála Istennek! :D Nagyon kellemes illata van. Nekem kombinált bőröm van, és teljesen jól viselkedik vele a krém, nem zsírosít, nem tömít el, és amitől féltem, a szilikon sem okozott gondot. Összességében nagyon elégedett vagyok, és azt kell mondjam, nem bántam meg, hogy meg mertem venni, mert kedvencemmé vált!! :) Az arcom újjászületett tőle!

Chanel Poudre Universelle Libre

Chanel Poudre Universelle Libre
2020. február 26.

Magában szoktam használni, mert természetes hatású, mintha nem lenne rajtam semmi. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, tényleg elfedi az apróbb hibákat. Mattít, de nem természetellenesen. Kellemes az illata. Nagyon sokáig elég. Én imádom azt a kis párnácskát, amit mellé adnak, mindig azzal viszem fel.

Chanel Coco Noir

Chanel Coco Noir
2020. február 26.

Tartós, elegáns és ugyanakkor kacér illat! Szeretem.

1 ÖSSZETEVŐ