andiriri

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Mer The Cleansing Foam

La Mer The Cleansing Foam
2022. május 3.

Évekig a Chanel La Mousse arctisztítót használtam, nagy kedvencem, de valamiért itthon néha akadozik a készlet, hol lehet kapni, hol nem. Erre próbáltam megoldást találni, hogy valami nagyon hasonló állagú és hatású arctisztítót keressek, mert az én arcomnak csak az a jó. Jelentem, megtaláltam! Ennek teljesen ugyanolyan az állaga, hála égnek a hatása is, ugyanaz az érzés a használta után (csikorgó tisztaság), ugyanannyi kell belőle stb… Annyi a különbség, hogy ennek zöld színe van, és hosszú távon úgy veszem észre, hogy a Chanelhez képest még egy kis plusz táplálást is kap tőle a bőröm. Maga a tökéletesség! Úgyhogy nagyon-nagyon örülök!!

Lancôme Advanced Génifique Sensitive Szérum

Lancôme Advanced Génifique Sensitive Szérum
2022. május 2.

Közel 3 éve minden nap használom. Azt hiszem ez mindent elmond. Számomra ez abszolút csodaszer. Nagyon érzékeny bőröm van, és ez a szérum számomra a kulcs a bőröm normális állapotához. Nyugtat, gyulladáscsökkentő (90%-kal kevesebb mitesszer és pattanás), jól hidratál és feltölt. Szépek az összetevői is, nem komedogén, és külön szeretem, hogy szilikonmentes, mert a szlikonokat hosszú távú rendszeres használat mellett nem tolerálja a bőröm.

Update: Azóta is töretlen a kapcsolatunk, immár 5 éve. Nincs nála jobb!! Egyszer elfogyott és nem vettem egyből újra. Nagy hiba volt. Pár nap után sikítva rohantam megrendelni. :D

Chanel Poudre Universelle Libre

Chanel Poudre Universelle Libre
2022. május 2.

Update: Sajnos ez az új formula meg sem közelíti a régit. Csak akkor működik aránylag szépen a bőrömön, ha az épp tökéletes állapotban van, tehát nincs bőrhiba, sehol nem száraz, sehol nem zsíros. Ha nem ilyen “tökéletes bőr-napon” használom akkor kiemeli a száraz és zsíros helyeket, hibákat, pórusokba beül. Sajnálom. Nem is tudom hogy 3 vagy 4 csillagot érdemel.

Magában szoktam használni, mert természetes hatású, mintha nem lenne rajtam semmi. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, tényleg elfedi az apróbb hibákat. Mattít, de nem természetellenesen. Kellemes az illata. Nagyon sokáig elég. Én imádom azt a kis párnácskát, amit mellé adnak, mindig azzal viszem fel.

1 ÖSSZETEVŐ