Anditattoo

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2019. szeptember 2.

1 honapja szedem ezt a vitamint eddigi valtozasok amit tapasztaltam, hogy a kormeim eszmeletlen gyorsan nonek a szempillam soha nem volt meg ilyen szep dus es hosszu a hajamon meg sajnos nem vettem eszre valtozast. Napi 2 szemet veszek be belole reggel es este szigoruan betartom 1 napot sem hagyok ki. Mivel hajhullasra szedem ezert meg ido kell ugy tudom 3 honap legalabb meg barmi valtozas tortenjen. Turelmes vagyok es kitarto 2 honap mulva jovok az eredmennyel. Eddig csak 4 csillag

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. augusztus 18.

Egyszeruen keptelen vagyok hasznalni a szaga miatt. A tobbi tarsat mind probaltam nagyon jok voltak, alig vartam, hogy ezt is kiprobalhassam, de nem megy. Felkenem az arcomra es meg kell mosakodjak mert hanyingert kapok a szagatol. Rothado zoldsegek vagy valami cefre szag vagy nem is tudom megfogalmazni mi lehet ez de borzalmas. Sajnos igy a hatasarol sem tudok nyilatkozni. A csomagolas es az osszetevok miatt adok 2 csillagot.

Manna Coco Csokis Szappan

Manna Coco Csokis Szappan
2019. május 23.

Semmi illata nincs sajnos. Azt vartam hogy isteni eroteljes illata lesz mint a tobbi manna szappannak de ennek tenyleg semmi mintha illatmentes lenne. Hatasa ugyanolyan jo mint a tobbi mannae. Nem szarit jol habzik, de sajnos az illataert le kell, hogy vonjak 2csillagot mert nagyon csalodott voltam.