Andrea456

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2065 pont

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2020. december 7.

Próbaképpen vettem meg én is a mini kiszerelését még szeptemberben, ami akkor még sok volt a bőrömnek, és az illata is zavart. Most viszont, hogy beköszöntött a hidegebb idő, újra elővettem, és úgy néz ki, hogy beválik. Ilyenkor az arcomon már elég száraz a bőröm, és megtaláltam azt a mennyiséget, amit pont elég neki, így az illata sem zavar már. A szemkörnyékemre is simán használom vékonyan, így nem könnyezik tőle a szemem sem.
Közben megérkezett az 50 ml-es kiszerelése, ennek már valahogy nem olyan erős az illata, mint a kicsinek volt. Érdemes figyelni a mennyiségre, mert amikor többet kentem belőle, igaz, hogy reggelre beszívta a bőröm, viszont előtte zsíros réteget hagyott nemcsak az arcomon, hanem a párnán is.

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal

Garnier Intensive 7 Days Kézkrém Karitévajjal
2020. december 1.

Ahogy hűvösebb lesz, az én kezem is elkezd kiszáradni és kirepedezni. Korábban csak a koncentrált Neutrogena vált be, és most szerettem volna egy olcsóbb alternatívát keresni helyette. A Balea ureás kézkréme bár szépen helyrehozza a kezem, viszont csípi a kirepedezett részeket.
Ez a kézkrém először soknak tűnt, de aztán szépen beszívódott, kicsit furának éreztem utána a kezem (zsírosnak), ám később már elmúlt. Nem csíp, már gyorsabban felszívódik, és tényleg érzem a hatását kézmosás után is, ha pedig este ezt használom lefekvés előtt, akkor még reggel is.

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2020. december 1.

Ahogy hűvösebb lesz, az én kezem is elkezd kiszáradni és kirepedezni. Korábban csak a koncentrált Neutrogena vált be, és most szerettem volna egy olcsóbb alternatívát keresni helyette. Kb. 3 hete használom, akkor a hüvelykujjam alatt volt egy csúnya rész, amit pár használat alatt (kb. 2 nap napi többszöri kenegetéssel) szépen helyre hozott. Közben egyre hidegebb lett, és a kezeim is elkezdtek repedezni. Sajnos, ha ilyen részre kenem, akkor csípi a sebet, ezért kap csak négyest. Viszont tényleg gyorsan felszívódik, jól hidratál, és néhány használat után már sokkal szebbek a kezeim, ráadásul olcsó is.