Andrea456

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Natural Product Fürdőkristály Levendula Illattal

Natural Product Fürdőkristály Levendula Illattal
2020. május 15.

Egy csillagot levonok, és kénytelen vagyok lefokozni lábfürdőnek, mert másnapra - gondolom, az erős illatanyag miatt - övön aluli problémákat okozott. Az ilyesmire érzékeny sorstársaimnak nem ajánlom fürdéshez.

Igaz, még csak egyszer használtam, de csak csak jókat mondhatok róla. A doboza 2-3 evőkanálnyi mennyiséget ír egy fürdéshez, így miután már volt valamennyi víz a kádban, kb. 2 kanálnyit szórtam bele és engedtem tovább a vizet. Ahogy elkezdett feloldódni, máris éreztem a levendula illatát, és a maradék kb. 1 kanálnyi is gyorsan eltűnt a vízben. Miután kiszálltam, tényleg éreztem a nyugtató és a lazító hatását. Olcsó, nagy mennyiség, ráadásul sokáig eláll, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Sanex Natur Preotect Roll On

Sanex Natur Preotect Roll On
2020. május 12.

A dm webshopjában bukkantam erre a golyós dezodorra, és mivel érzékeny bőrre ajánlják, ráadásul alkohol- és alumíniummentes, megrendeltem. Izzadós vagyok, ezért különösen fontos, hogy találjak egy jó dezodort, és ez úgy tűnik, jó lesz. Tegnap ki is próbáltam: fehér színű, így egy kicsit várni kell, míg felszívódik öltözés előtt, de 1-2 perc után már nem fogta meg a felsőm és nem csípett. A nyári melegben teregettem, és bár kicsit izzadtam, de nem annyira, mint más dezodor mellett, és büdösnek sem éreztem magam. (Kíváncsi vagyok, később mennyire használ majd ez a timsós golyós, akkor majd frissítem a véleményem. Kevésbé izzadósoknak viszont jó lehet.)

Today Dent Fogselyem

Today Dent Fogselyem
2020. május 3.

Megadom neki az öt csillagot, mert megszoktam az ízét (nem tudom, milyen aroma van benne, de mentolt nem érzek rajta), ráadásul az első doboznak csak kb. a fele fogyott el ennyi idő alatt, és az ínyem sem bántotta.

Április 1.: Meglepődtem, milyen vékony, bár így könnyebben befér a fogközökbe és nem szakad el használat közben. Viszont nagyon furcsa íze van, ezért egyelőre csak 4*-ot kap.