Andrea456

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém

Elmex Sensitive Professional Repair & Prevent Fogkrém
2021. november 4.

A sima zöld testvérét használtam mostanában, mert ismét érzékenyek lettek a fogaim. Bár az ára borsos, de megvettem, és félre is tettem, míg tart a testvére. Csakhogy megfájult az egyik fogam, úgyhogy reggel ezzel mostam meg. És tényleg használt! Később már jobban éreztem magam, és kb. kétnapi használat (reggel-este) után elmúlt a fájdalom. Valóban alaposan tisztít, nem szárít, és mivel szódabikarbóna is van benne, úgy vettem észre, hogy picit fehérebbek lettek a fogaim. Nem olyan "reklámfehérek", de látok pozitív változást.
Most felváltva használom az említett testvérével, de azt hiszem, újraveszem, mert megéri az árát.

Isana Night & Beauty Kézkrém

Isana Night & Beauty Kézkrém
2021. november 4.

Két napja fedeztem fel a Rossmannban akciósan, és az összetevőket látva, adtam neki egy esélyt. Amint hűvösebbre fordul az idő, már évek óta, elkezd kiszáradni és -repedezni a kezem (vérezni is szokott), amit csak a koncentrált Neutrogena tud igazán orvosolni. A napokban már két ujjam között nagyon száraz volt a bőr, és kisebb sebeim is voltak. Az illata nekem tetszik, érezhető, de nem túl intenzív, kicsit érezni rajta a levendulát is. Az állaga icipicit folyós, de ez én kezem gyorsan beszívta a kb. kávéskanálnyit krémet (mostanában pikkelyesen száraz a tenyerem), nem maradt utána ragacsos érzet. Eddig két este használtam (napközben a Balea ureásával és az Isana Repairrel kenegettem a kezeim), és eddig bevált. A két kifejezetten száraz terület közül az egyik már újra a régi, a másik már csak picit száraz (a vérző részek is begyógyultak). Reggel tényleg puhák a kezeim, és a pikkelyesedés is már csak kicsit érezhető és látható. Már az első reggel sem kellett öltözködés előtt bekenni (másik kézkrémmel) a kezem, mint korábban, nehogy kárt tegyek a harisnyában.
Mivel csak este kell használni, így egy tubus biztosan nem fogy el egy hónap alatt, az ára és az összetevői is teljesen rendben vannak, ha pedig a későbbiekben mást is tapasztalok, frissítem a véleményem.

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2020. december 7.

Próbaképpen vettem meg én is a mini kiszerelését még szeptemberben, ami akkor még sok volt a bőrömnek, és az illata is zavart. Most viszont, hogy beköszöntött a hidegebb idő, újra elővettem, és úgy néz ki, hogy beválik. Ilyenkor az arcomon már elég száraz a bőröm, és megtaláltam azt a mennyiséget, amit pont elég neki, így az illata sem zavar már. A szemkörnyékemre is simán használom vékonyan, így nem könnyezik tőle a szemem sem.
Közben megérkezett az 50 ml-es kiszerelése, ennek már valahogy nem olyan erős az illata, mint a kicsinek volt. Érdemes figyelni a mennyiségre, mert amikor többet kentem belőle, igaz, hogy reggelre beszívta a bőröm, viszont előtte zsíros réteget hagyott nemcsak az arcomon, hanem a párnán is.