Andrea456

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babydream Spezial Wundschutzcreme

Babydream Spezial Wundschutzcreme
2019. november 6.

Kuróhoz hasonlóan én is sebekre és bőrszárazságra használom, és tökéletes bibigyógyító krém. Sűrű, de hamar beszívódik, szépek az összetevői, olcsó és a sebeket pár nap alatt szépen begyógyítja. Van itthon Babylove tégelyes popsikenőcs is, ez annál könnyedebb állagú, ezért is vettem meg, hogy mindig kéznél legyen.

Babydream Védőkrém Szél és Időjárás Ellen

Babydream Védőkrém Szél és Időjárás Ellen
2019. november 6.

Már a korábbi (babás csomagolású) változatát is használtam, és ezt is nagyon szeretem. Az átlag krémeknél zsírosabb, így lassabban szívódik fel. Amikor hűvösebbre fordul az idő, a reggeli indulás előtt ezzel kenem be a kezem, illetve télen, hóseprés előtt is ezt használtam a kesztyű alá. A családtagjaimnak is vettem télire belőle, akik kézkrémként használták, és nagyon meg voltak vele elégedve. Most is van belőle itthon, alapkrém lett.

Isana Aloe Vera & Selyem Kézápoló Mousse

Isana Aloe Vera & Selyem Kézápoló Mousse
2019. október 19.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt. Egy hete használom, az aloetartalma miatt választottam a sebes kezemre, amit eddig csak a Neutrogena kézkrémnek sikerült rendbe hoznia. Bár a Neutrogena továbbra is verhetetlen, de ez is megérdemel legalább négy csillagot. Valóban praktikus a kiszerelése, gyorsan beszívódik a krém és nekem az illata is tetszik. Egyszer-kétszer a Neutrogenát is használtam a múlt hét óta, de leginkább ezt, és már nyoma sincs a sebeknek a kezemen. Ezek szerint csak tud valamit ez a hab.