andrea91

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Illamasqua Beyond Powder

Illamasqua Beyond Powder
2019. június 10.

Nem vagyok oda. Deity árnyalatban használgatom. Érdekes a színe bár elég nehéz előhozni. Ha majd valami interdimenzionális gyíkembernek sminkelem magam biztős őt fogom elővenni, de hétköznapra hanyagolom. A csillagokat nem a színe miatt kapja hanem mert nem könnyű szépen eldolgozni, sem felépíteni a színt, ami ennyiért nem annyira okés. Biztos megvan a technikája, de az még így is áll hogy sok olcsóbbal sokkal könnyebb dolgozni pl a marylou egy álom ehhez képest.

Lush American Cream Parfüm

Lush American Cream Parfüm
2019. június 10.

szerintem ez nem is vanilias es nem is epres. valami kremes illat kb ennyit tudok mondani, de semmire sem hasonlit, plane semmi eletszeru dologra. van ilyenem, de valamikor megéreztem a villamoson, kovetnem kellett egy lanyt es kb diszkreten korbeszagolnom hogy o ilyen illatu? vagy valahogy en vagyok az? szoval teljesen lehetetlen illat, de olyan amit kovetni akarsz...:D sajnos nem olyan jol teljesit mint mas lush illatok, es az enyem nem is igy nez ki hanem atlatszo matrica van rajta. de levonni csillagot nem tudok ezert, csodas

Lush American Cream Tusfürdő

Lush American Cream Tusfürdő
2019. június 10.

nagy american cream illat fan vagyok, és nagyon szeretem ezt a tusit, nagyon guszta rózsaszín, jól habzik és még hidratál is valamennyire, az illata pedig egész jól megmarad - ahhoz képest hogy tusfürdő. És valahogy ennek van a legjobb american cream illata, a parfümöt is beleértve. csak valahogy hadilábon állok a lush tusfürdőkkel, mert nagyon drágák, szóval nem hiszem hogy újraveszem, ha van esetleg valaki kérdezné mit szeretnék ilyenolyan alkalomra, ennek mindig örülnék:-)