andrea91

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 28.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Lush Lust Parfüm

Lush Lust Parfüm
2019. december 15.

én is értetlenül állok a lust előtt, pedig szeretem a lush parfümöket, és még viselni is szoktam a legtöbbet, nem csak érdekes koncepcióként értékelni. ez viszont teljesen olyan mint az öregek szájszaga, elnézést, tudom hogy hogy hangzik de tényleg ilyennek érzem, nem tudom elkepzelni hogy lehet ez parfüm..?

Oysho 1 EDP

Oysho 1 EDP
2019. november 10.

Hat nekem ez nem tetszik sajnos. Nem rossz az illat es biztos sokaknak bejohet, azt is el tudom kepzelni hogy valaki teljesen belebolodul a viselojebe.
Viszont nekem sajnos nem, valami nagyon zavar benne, olyasmi modon idegen mint az ibolya illata, teljesen foldonkivulinek erzem az ibolya illatat. Nem tudom van-e benne egyaltalan, de en kb semmi mast nem erzek, regen szerettem az ibolyat csak valamelyik malle ota nem tudom elviselni, szoval ez masoknak talan nem rossz hir. Azt is megkockaztatom hogy kedves illat. Minősége teljesen jó erre kap csak csillagot tőlem.

Initio Parfums High Frequency

Initio Parfums High Frequency
2019. október 19.

hát hatása az volt..... olyan hogy majdnem sajtreszelővel álltam a csuklómnak hogy megszabaduljak tőle. egyébként az illat maga nem rossz, de kb olyan hogy ha valaki ellibben melletted és érzed akkor szippantasz egyet belőle, és az úgy pont elég is. engem amúgy erősen emlékeztet valamire régről, valami impulse deo vagy hasonló de nem kifejezetten ritkán szembejövő illat volt kb 25-30 éve, kb az egész életemnek ilyen illata volt, látogató "nénik", óvónénik, tanárnénik, nem tudom honnan, vagy egyszerűen mindenhonnan ez áradt, nem csak embereknek, helyeknek is ilyen illata volt... ami igazából tényleg nem csak jól hangzik de jó is, de az emlék is elég, 1-2 perc után engem borzasztóan fárasztott és elképesztően erős is, egy gombostűhegynyit fújtam első fújásként a mintámból, olyankor még alig jön, és valami brutál lehengerlő volt, el sem tudom képzelni milyen egy teljes fújás az üvegből.