Andrea9191

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate
2021. október 27.

Egy kisebb kiszereléshez jutottam hozzá (rendelés mellé kaptam mintát), reggel este használtam arckrém előtt. Az első amit éreztem, amikor először próbáltam és nyomtam egy kicsit a kezemre, hogy ebben aztán nem spóroltak az illatanyaggal, nagyon erős, nem is illan el egy jó darabig. Általában nem igazán van problémám egy kis illattal a kozmetikumokban és eddig nem is volt semmilyen reakció a bőrömön illat anyagtól, de egyszerűen annyira erős illata van, hogy elgondolkoztam hogy biztosan jó ötlet-e ezt az arcomra kenni. Rövid távú használata mellett, nem okozott problémát (se irritáció se pattanás), kellemesen feltöltötte és puhította a száraz bőrömet és nem éreztem, hogy szárított volna. Az állaga picit folyós, géles és elég belőle egy kevés.
Szerettem használni, de nem hiszem, hogy megvenném a teljes kiszerelést, mert tényleg nagyon erős az illata, amit lehet nem a legjobb dolog hosszú távon használni (nyílván ez egyén függő kinek milyen a bőre) és ahhoz képest nem nyújtott semmi különöset más szérumokhoz képest.

Shiseido Waso Reset Cleanser City Blossom

Shiseido Waso Reset Cleanser City Blossom
2021. október 26.

Nem ezt használom minden nap, mert van ettől egy jóval kíméletesebb arctisztítóm amit jobban szeretek, viszont hetente egyszer-kétszer ezt használom, ha már megvan ne maradjon rajtam. Nekem talán, mintha egy ici-picit szárítana (de lehet csak furcsa a másik arctisztítóm után, ami nem igazán habzik fel), viszont nem irritál és nem okozott pattanásokat. Az illata nagyon kellemes, és nagyon habzik, szóval nem kell belőle sok tehát eléggé sokáig elég lehet egy kis tubussal.

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion

Shiseido Waso Fresh Jelly Lotion
2021. október 26.

Magamtól nem igazán vettem volna meg, de egy kisebb kiszerelést (30ml) adtak az egyik csomagban, így ha már hozzá jutottam ki is próbáltam. Nekem jól működik, enyhe vizes folyós állaga van, talán a Clinique Dramatically Different hydrating jellyhez tudnám hasonlítani, de attól picit folyósabb/vizesebb állagú. Önmagában nem igazán állja meg a helyét, de hidratáló krém előtt tökéletes lehet (száraz bőrre nálam legalábbis). Nem egy nélkülözhetetlen termék, de jól működik együtt a waso termékcsalád többi krémével. Illata van, ami talán zavaró lehet, nekem viszont nem okozott irritációt/pattanásokat, valamint a szem környéken se jelentett gondot.

1 ÖSSZETEVŐ