AndreaKiss

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Mask

Peter Thomas Roth Irish Moor Mud Mask
2018. október 5.

Egy Peter Thomas Roth szettben vettem, eddig 3x használtam. Sok szénmaszkkal ellentétben felkenés utánez nem szárad meg, ami nekem nagyon kényelmes mivel nem húzza a bőrömet. Lemosás után kissebbek a pórusaim és valamennyire ki is tisztítja őket, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. A hidratáló hatása nálam annyiban nyilvánul meg, hogy egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet (aminek örülök is), de lemosás után nem hidratáltabb, mint felkenés előtt. Alapvetően jó termék, használata után tisztának és ápoltnak érzem a bőrömet, de nem nyűgözött abszolút le.

Peter Thomas Roth Cucumber Gel Mask

Peter Thomas Roth Cucumber Gel Mask
2018. október 5.

Amerikában Sephorában vettem, eddig 3x használtam. Teljes mértékben gél állagú, első használatnál egy kicsit meg is ijesztett a nyúlós, csúszós állaga és zöld színe. Én kb. 20-25 percet szoktam rajta hagyni az arcomon, de azt írja, éjszakai maszkként is használható. Nagyon nagyon hűsíti a bőrt, még akkor is, ha nem volt hűtőbe téve (a tubus szerint azt is lehet). Nagyon megnyugtatja a bőrömet és leviszi a pirosságot. Hidratál is, de az én száraz bőrömnek ilyenkor ez nem elég, az őszi-téli időben én testes, zsíros krémeket szeretek használni.
Ennek ellenére meg vagyok győződve róla, hogy nyáron imádni fogom, a hűsítô, nyugtató hatása miatt, és olyankor már a hidratáló hatása is elég. Leégett vagy irritált bőrre egyenesen fantasztikus lehet!

Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask

Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask
2018. október 5.

Már régóta ki akartam próbálni a híres PTR maszkokat, így amerikai nyaralásom során le is csaptam egy több arcmaszkot tatralmazó szettre.
Ezt tökös pakolást eddig 2x használtam. Miután vékony rétegben felkenem az arcomra, szinte rögtön jelentkezik egy bizsergető érzés, tudom, hogy vannak olyanok, akiknek ez kellemetlen, nekem viszont kifejezetten tetszik, mert érzem, ahogy ‘dolgozik’ a termék. Apró szemcsék vannak benne, így lemosáskor arcradírként is funkcionál, vagyis a kémiai mellett fizikai hámlasztó is. Nekem még nincsenek ráncaim, így a bőrkisimító/ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, de használat után nagyon puha és sima lesz a bőröm, a pórusaim is kissebbek, és mintha tisztábbak is lennének. Különösen szeretem, hogy az alpból száraz, érzékeny bőrömet nem irritálja vagy szárítja még jobban ki, (mint ahogy sok arcpakolás teszi). Összességében nagyon szeretem használni, de nem csodaszer. (Ha hosszútávú használata után megváltozna a véleményem, jövök update-elni.)