andreax

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra

L'Oréal Professionnel Steampod Tápláló Krém Vékonyszálú Hajra
2019. december 2.

Nagyon jó ez a krém. Kevés kell csak belőle, kb. nagyobb mogyorónyi mennyiség, vasalás után puhább is a hajam, és teljesen egyenesen tartja a következő hajmosásig. Ha szorosan összegumiztam, kb. 5 percre rá, hogy kiengedtem a hajam, újra egyenes. Esős, párás időben is tartja a formáját. A hajam egy fodrász szétégette, pocsék állapotban van. Természetesen jó minőségű pakolásokat használok rá, hogy amíg a rossz rész lenő, kinézzen valahogy,és ne törjön le, de a steampod után ráadásul mindig úgy tűnik mintha teljesen egészséges lenne.

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2019. november 6.

A 209-es barnát használom. Jól pigmentált, de a bőrömön sokkal világosabbnak hat. Nagyon szépen el lehet dolgozni, de ha reggel felkenem, délutánra mintha elkopna, szinte semmi sem marad belőle.

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire

Kérastase Specifique Bain Anti-Pelliculaire
2019. szeptember 29.

Zsíros korpásodásra vásároltam. Az első flakon után tényleg szebb lett a hajam, eltűnt a korpa. A másodiknál visszatért a korpa, összesen 3 flakonnal próbáltam, hátha velem van a baj. Rá kellett jönnöm, hogy vagy nem válik be a zsíros korpa eltüntetésére, vagy csak nekem nem hatott. Ahhoz képest, hogy milyen drága, többet vártam tőle. Viszont a negyed áron kapható yves rocher korpásodás elleni sampon (régi verzió) tökéletesen bevált. T