andy0902

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Joanna Naturia Body Lotion

Joanna Naturia Body Lotion
2013. szeptember 9.

Tegnap véletlenül bukkantam rá az Auchanban. Nézegettem a kézkrémeket, s egyszercsak megláttam ezt. (nem írom,h őt,mert utálom amikor egy tárgyra azt mondják,h "őt"). A csomagolása egyből felkeltette a figyelmemet(tejszín meg eprek láthatók rajta), megillatoltam,hát az is nagyon kellemes volt. Picit kinyomtam belőle, tesztelés-képpen bekentem vele a kezem, rögtön feltűnt,mennyire lágy krém, szószerint olyan mint a vaj,mikor kinyomom a tubusból, még normál krém állagú,de pillanatokon belül a kéz melegétől felolvad mint a vajdarabka, és mikor szétkentem a kézfejemen,egy kis mennyiséget,észrevettem,h valóban pillanatokon belül beszívódik,tényleg semmilyen nyomot nem hagy,se zsírosat,se semmilyet. Sok krémre csak ráírják ezt,de nem tartják be ígéretüket, nos erre a krémre ez nincs ráírva, viszont igaz! A kezem jó puha lesz tőle,abszolút nincs semmilyen ragacsos érzet,se más kellemetlenség, csak a puhaság,és egy nagyon fincsi epres illat a bőrön,amely még 2óra múltán is érezhető. Meg is vettem nyomban,ezt vétek lett volna otthagyni. Főleg ennyi pénzért! 200 ml-es krém mindössze 590 ft-ért! Nagyon megérte!! Tökély!!! Ja amúgy nem szoktam megbízni az ilyen számomra ismeretlen márkákban mint ez a Joanna(ezelőtt még sosem hallottam róla), főleg,h lengyel, de nagyon örülök,h megvettem, és eldobom az előítéleteimet! :)

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2013. szeptember 6.

Szuper! 5pont! Isteni illata van, nagyon jól hidratál, nagyon finom az állaga,könnyű szétoszlatni,tényleg nagyon kevés is elég belőle,és hamar beszívódik. Szerintem nekem évekig ki fog tartani! :-)

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2013. szeptember 6.

Meggondoltam magam Mivel ennyire jó gyógyító hatása van, legyen inkább 3 pont neki!