andy79

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 68 vétel
Megnézem

Sensai The Silk EDP

Sensai The Silk EDP
2022. május 28.

Nem tudom mihez kezdjek ezzel az illattal, és... nem tudok dűlőre jutni ezzel az illattal. Minden igaz róla, amit előttem már leírtak. Szépség... visszafogott elegancia... selyem érintése a bőrön... és... számomra addiktív. Csak érte nyúlok már hetek óta, és fújom reggel, délben, este és bármikor, amikor csak rákívánok, megkívánom.Nem, nem azért, mert fürdök benne, hanem mert annyira, de annyira nem tartós :( Oly' gyorsan lesz bőrközeli és huss, hogy még felfogni sincs időm, nem még élvezkedni az illatban és hatásában.
De- hogy ne legyen egyszerű a történet- pár óra múltán fogja magát és megvillantja pár percre mindazt, amitől végleg beleszerelmesedünk és megbocsátunk neki minden hűtlenséget..., :) kb. 8 óra után hirtelen előjön rajtam egy stabil tonkabab illat és azt már viszont tartja órákon át.
Szóval ilyen ellentmondásos ez... :) Hogy van is, de közben nincs is... :)
Hogy hányadán állok vele? Szeretem, imádom, de mérges vagyok rá a tartóssága miatt, de olyan finom, nőies és szépséges illat, hogy sokáig nem tudok haragudni rá :) Olyan vele a viszonyom, mint egy fülig szerelmes, aki nem elégszik meg azzal, amit kap és egyre többet és többet akar, de Ő csak kimért megingathatatlansággal adagolja a gyönyört... és ezzel türelemre, és élvezetre tanít... :)
Mindent összevetve sem tudok 3 pontnál többet adni rá a csapnivaló tartóssága és szertelen bújócskája miatt, de még így is bőven az " üvegesben is birtokolni és fújni akarom" kategória :D

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2022. május 7.

Már nagyon-nagyon régóta nem használok ajakápolót. Némely márka függőséget okoz, és csak ront a helyzeten, a többi pedig olyan pénzkidobásnak tűnik és meguntam a sok pénzpocséklást/kísérletezést, másrészt pedig nagyon ritkán szárad ki a szám. Talán csak néha tavasszal egy kicsit. Olyankor, vagy ha vágyok valami plussz kényeztetésre és szükségét érzem, a natúr, tömbös, finomító feldolgozáson még át nem esett kakaóvajat használom. Mindig van itthon, napozáshoz használom sok-sok évtizede. Pár éve gondoltam egyet, és a számra is elkezdtem használni esténként, elalvás előtt. Mivel nagyon szilárd állagú, viszont a bőrünk hőjétől (35-37 fok) rögtön elkezd olvadni és kenhető állapotba kerül. Viszont ez a tömbös, szilárd állapotú, eredeti kakaóvaj mára már szinte hiánycikk lett és úgy döntöttem jó, akkor ideje beállni az ajakápolót használók sorába és venni valamit.
Krémmánia csekkolás ajakápolók ügyében, ezt követően célirányosan kerestem a boltban, az itteni jó vélemények és az összetevői alapján.
Nagyon jó döntés volt :)
Igen, nagyon kemény állagú, mert a kakaóvaj ilyen. Viszont van egy titka :) Felkenés előtt rálehelek egy párat finoman, és mivel az olvadáspontja a fentebb említett 35-37 fok, így ennyi már elég neki ahhoz, hogy kenhető állapotba kerüljön :)
És nem csak a számra kenem, hanem a szám körüli részekre is bőven, és mindenféle irritáció nélkül gyönyörűen feltölti, kisimítja és puhítja a bőrt :)
Részemről megy rá az 5 csillag és bátran ajánlom mindenkinek :)

Dior Totale Capture Cell Energy Super Potent Serum

Dior Totale Capture Cell Energy Super Potent Serum
2022. március 15.

Hetek óta készülök íni róla, de mivel igencsak lehúzó vélemény, így halogattam és nem fűlött a fogam megfogalmazni. Viszont mindenképpen meg akartam írni, mert sokszor segített már eligazodni engem is mások véleménye. Éshát végülis azért vagyunk itt, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat :)
Szóval hetek óta halogattam szavakba önteni, és ma szeliger megtette helyettem :) Egy az egyben bemásolhatnám az előttem szóló véleményét, szóról szóra ugyanaz a tapasztalatom, és még a bőröm is ugyanúgy reagált, mint szeligeré :) Egytől eltekintve, hogy nekem sajnos okoz tartós pirosodást is néha és irritálóan erős az illata.
Én még küzdök a 10 ml-s kiszerelés tartalmával, mert bitang drága volt,és mert Dior, és hat a hype és már önmagam előtt is letagadom, hogy mennyire nem vált be :D Bár magam sem értem miért nem dobom már ki, mert más termék, ha így "csinál" a bőrömmel, gondolkodás és ára miatti lelkiismeretfurdalás nélkül hajítom a kukába, és nem gyötröm vele sem magamat, sem a bőrömet már :)
Őt csak a Dior név előtti tisztelgés miatt nem hajítottam még ki, bár ezzel sokra nem megyek :)
2 csillagot ér, többet nem. Abból egy az üvegnek szól, egy pedig az állagának, hogy könnyen eloszlatható és szépen felszívódó.
Sorry Dior, de nekem ez most csak ennyit ért :)

Még annyit ideírok, hogy amikor csak meglátom, mindig eszembe jut, hogy teljes pénzkidobás volt, és az árát költöttem volna inkább parfümre :D