Andy88

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2020. május 17.

Nekem a Tropical Splash verziója van meg, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
Picit meglepődtem az itteni véleményektől.
Nálam hozza az elvárt hatást, a 3. napon használom a vékonyszálú, lelapuló, zsírosodásra hajlamos hajamra.
(Nem is kell sok belőle).
Nekem nem 1, hanem akár 2 napra is kitolja a hajmosást. Az illata sem tokakodó.
Újravevős lesz, de a többi illatot is kipróbálom. 🙂
Ha picit olcsóbb lenne, abszolut a kedvencem lenne.

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél

Nivea Micellair Rózsavizes Micellás Arclemosó Gél
2020. április 10.

Kedvelem a Nivea termékeit, a rózsaillat viszont nem tartozik a kedvenceim közé. Ennek ellenére ez a micellás gél nagyon szuper! Szépen leszedi a sminkemet, tisztítja és frissíti a bőrt. Nem szárít és nem ragad utána az arcom. (Persze azért fontos utána hidratálni...)
És ami még nagyon fontos: egészen kellemes illata van. :) Nem mondom, hogy a legfinomabb illat amit valaha éreztem, de nem az a tömény rózsás "nyanya illat", amire számítottam.
Az áráról nem beszélnék, mert tesztelésre kaptam. Mindenki döntse el magának, hogy megéri-e vagy sem. :)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. február 29.

Tetszik benne, hogy igazodik az arc színéhez, és széles színválasztékban elérhető. A fedése számomra átlagos, volt már jobban fedő alapozóm is. Az ára korrekt, szóval ár-érték arányban megfelelőnek tartom.
Sajnálom viszont, hogy nap közepe felé borzasztóan átfényesedik az arcom, a homlokom, mert az alapozó nem mattítja le megfelelően. Pedig még nincs is itt a meleg időszak!
Még a púder sem segít rajta, mattítanom kell többször is a nap folyamán.
Azt hiszem, legközelebb alaposabban szétnézek még a drogériákban, mielőtt választok...