Andy88

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50

Nivea Cellular Luminous 630 Pigmentfoltok Elleni Nappali Krém SPF50
2022. április 25.

Kb. 2 hete használom a terméket, és meg vagyok vele elégedve! Szépen ápolja és feltölti a bőröm, védelmet nyújt a káros UV sugarak ellen, és számomra az sem gond, hogy erősebb illata van. A többi fényvédővel ellentétben nem zsírosítja az arcom, de nem is teljesen matt hatású, így smink alá is tökéletes! A pigmentfoltjaimat egyelőre még nem halványította, de pár hét használat után is bejelentkezem a tapasztalataimról. Ára drogériás viszonylatban picit borsosabb, de ha hatékony, szerintem maximálisan megéri - a szérummal együtt használva pedig még szuperebb lehet!
Fényvédő és ápoló tulajdonságára 5/5 pontot adnék így első benyomások alapján. 😊

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum

Oriflame Giordani Gold Essenza Blossom Parfum
2021. december 24.

Sajnos nem az én illatom. A jázmin dominál benne, én pedig az ilyen erős, virágos parfümökkel nem tudok azonosulni. Viszont ez nem jelenti azt, hogy rossz parfüm!
Tartós az illata. Inkább a 40+ -os korosztálynak tudnám elképzelni.
Nem pontozom le csak azért, mert nem tetszik... de ha az én ízlésem szerint értékelem, 5-ből csupán 2 csillagot kap.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2021. december 24.

Imádom ezt az illatot! :) Tartós, merész, elegáns és vagány egyszerre. Pont azok az illatjegyek szerepelnek benne, amiket szívesen viselek magamon. A gyümölcsös-virágos illatjegyek kifújás után pár óráig, a vanília édessége viszont egész nap érezhető, ezt kellemes, meleg illatot viszem magammal egészen estig. Körülölel, mint egy meleg pulóver. :)
Igen, merthogy más illatokkal ellentétben még nap végén is érzem magamon, ezért érdemes óvatosan bánni vele! :)
Mivel erősebb illat, inkább 25 éves kortól ajánlanám... nem épp a tini korosztály illata. Viszont aki szereti az elegánsabb, melegebb illatokat, nem fog benne csalódni!