Andzsella

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. december 25.

Hasonló az Estee Lauder DW-hez. Az illata festékszerű, folyékonyabb, építhetőbb a fedése. Ezenkívül ugyanazt tudja - egész nap fed és viszonylag matt.
Egyszer kaptam egy mintát NC 30 árnyalatban - világos volt de kipróbáltam :D
Nem tudom mi lehet az árnyalatom az DW-ből 5W1 a téli. Azt hiszem ez az NC 46/47nek felel meg.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. december 25.

Több árnyalatot kellett tovább adnom - túl világosakat választottam és egészségügyi problémák miatt többek közt kisápadtam magamhoz képest :/ :D
A jó téli árnyalatom a 5W1 a Bronze.
Nagyon jó fedése van nem olyan kényelmetlen, de full coverage én pedig valahogy kicsit megutáltam folyton erős fedésű alapozókat viselni valószínű a tél miatt ilyenkor szeretek inkább hidratáló, könnyed dolgokat magamra kenni. Munkába és egyéb helyekre is inkább a Lush alapozóját használom.
De azért egy nagyon jó szuper alapozó. Egy jó, minőségi sminkhez igazán illik :) vagy ha az embernek kicsit "retkesebb" az arca - bár oda bőrápolási rutin is kell :)

Lush Slap Stick Szilárd Alapozó

Lush Slap Stick Szilárd Alapozó
2018. december 22.

Életem egyik legjobb alapozója. Nem szeretem annyira azokat a shade range-ket (ilyen van pl. a nagy külföldi divatmárkáknál: Huda, Fenty) amiknél nem különítik el a bőrtónusokat és általában nagyon furcsa színekkel rukkolnak elő, főleg sárgás sötétebb tónusok esetén - pedig elvileg "women of color friendly" :D
A Lush-nak szerencsére természetesebb tónusai vannak. Arcra felkenve olyan érzés, mint egy színezett hidratáló, közepes fedésű.
A kivitelezése tudom sokaknak kellemetlenséget okozott, habár nekem nem olvadt meg és egész jól bánok vele :D Púderrel kibír egy 8-12 órás munkanapot viszonylag bár a végén már rendesen átfénylik az ember feje, bár engem ez nem zavar, nem vagyok annyira matt mániás.

1 MÁRKA

7 ÖSSZETEVŐ