anemon

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel

Alverde Clear Beauty Tisztító Arcmaszk Aktív Szénnel
2018. szeptember 18.

Tömény alkohol szaga van...Alapvetően nagyon szeretem az Alverde termékeket, de ez a maszk szörnyű.

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2018. szeptember 10.

Féláron (2500 Ft) sikerült hozzájutnom, de ennyit sem ér. A fogkefe egy katasztrófa, a fele kemény gumi, felsértette az egész ínyemet. Cipőpucolásra megtartottam. A fogfehérítőben a felkenhető krémben valóban lehet hidrogénperoxid, mert valamicskét fehérített a fogamon (2 hét használat alatt), de a felvitele kínkeserves. Mivel a fogakon kell hagyni a kencét, végül valahogy csak lekerül a gyomorba, ami nem hiszem, hogy túl egészséges. Plusz negatívum, hogy a dobozon 3 hét használatot javasolnak, de nekem egészen pontosan 13 nap alatt elfogyott, pedig nem pocsékoltam. Ez a termék ciki a márkára nézve.Ha fogfehérítőt keresel, keresgélj tovább!

Nuxe Merveillance Expert Szérum A Látható Mimikai Ráncokra

Nuxe Merveillance Expert Szérum A Látható Mimikai Ráncokra
2018. április 26.

Patikában kaptam 5 db mintát, amiket az elmúlt kb. 10 napban elhasználtam. A szemeim alatti icipici szarkalábakat gyönyörűen feltöltötte, de levonok egy csillagot, mert végtelenül erős illata van. Sosem értettem, hogy miért kell egy arckrémet teletömni parfümmel. A második csillag levonása azért jár, mert nem szívódik be rendesen, ragacsos marad utána a bőr, így csak éjszakára tudtam felkenni.