anemone

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors

Dove Invisible Dry Deo Spray Tested On 100 Colors
2019. január 28.

2015. október 25.
Kellemes az illata és jól dezodorál. A ruháim egyenlőre jól bírják, nem fogta meg őket durván. Egyetlen negatívuma számomra: az összetevői, azok nem nagyon tetszenek, de muszáj kompromisszumot kötni. Többször újravettem már.

2019.01.28.
Sajnos felül kell vizsgálni a véleményemet, valamit változtattak rajta vagy én változtam, de a dezodoráló hatása nálam egyértelműen csökkent. Lecserélem.

Dove Purely Pampering Szépségápoló Folyékony Krémszappan

Dove Purely Pampering Szépségápoló Folyékony Krémszappan
2018. május 9.

Végre egy folyékony szappan ami nem szárítja ki a kezem, jó az illata és állaga! Az ára lehetne barátságosabb (az utántöltős változat is drága), de mivel nem találtam olcsóbban olyat, ami ugyanezt tudja, jár az 5 csillag!

Rival De Loop Pure Skin Pickel Gel

Rival De Loop Pure Skin Pickel Gel
2016. március 23.

A termékcsalád többi tagját már ismerem és használom, igazából a nappali krémjét kerestem és véletlenül láttam meg ezt is. Néha kijön rajtam néhány pattanás, gondoltam ilyen kedvező árért próba szerencse. Az első használat után nem lettünk barátok, a szemem alatt kijött egy nagy gyulladt dudor, gondoltam itt az ideje, hogy kipróbáljam ezt a krémet és kentem rá belőle. Kb fél óra alatt egy nagyobb és sokkal pirosabb folt lett belőle. Jól bepánikoltam, hogy allergiás reakció vagy ilyesmi. Pár óra múlva aztán elkezdett halványodni, 1-1,5 nap alatt pedig teljesen lement a pirosság és eltűnt a pattanás is.
Utána pár hétig nem mertem használni, de aztán újra megpróbálkoztam vele és most már nem pirosodott be, sőt pár óra alatt a pattanásaim látványosan javultak. Egyenlőre még óvatosan tesztelgetem, de ígéretesnek tűnik. Mivel nem mindennapi használatra van és azonnali hatást várunk el tőle szerintem az összetevői is egészen elfogadhatóak, az ára pedig verhetetlen.

Update: Tesztelgettem, a szem alatti részeken használva, durván kipirosodik a bőröm, a pír csak 1-1,5 nap alatt múlik el. Az állon sokkal hatékonyabb, nem pirosodik ki a bőr és gyorsan eltűnik a pattanás is. Inkább csak az állon használom, így csak 3 csillag.

1 MÁRKA